Skocz do zawartości

Małe podpowiedzi


Marek_S

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w tym problem że pracuje w bardzo małej firmie ktora za bardzo sie nie rozwija i nie ma tam oddzialu ale slyszalem kiedys nie wiem czy to prawda czy nie jest tak ze jak sie w uk pracuje rok czasu z pelna dokumentacja to mozna sie starac o rezydenta i wtedy mozna bez problemu wyjechac do stanow co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprostu pozostaje mi wyjechać na wizie turystycznej i zostać tam na nielegal a potem liczyć na szczescie ze się coś pozmienia. A jak to wygląda z wyjazdem do kanady bo co chwile coś słysze jedz do kanady potem to już bez problemu jak w ogóle wyglądają wyjazdy do kanady i czy też jest tak ciężko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej juz wybierz Kanade niz masz czekac asz cos sie tam zmieni,ostatnio mialy nastapic zmiany i wszystko poszlo do tzw kosza.

Co do Kanady to zalezy jak umiesz jezyk,jaki masz zawod,gdzie chcesz wjechac tzn do jakiej Prowincji..

poczytaj ta strone dobrze:

http://www.cic.gc.ca/english/index.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada to i tak już nieźle oby poza europe. A wiec co do języka to chyba znam go wmiare dobrze radze sobie nikt mi nie pomaga w załatwianiu spraw ale gorzej z wykształceniem bo mam tylko mature i na dodatek tylko po liceum, czytałem ostatnio ze w kanadzie mozna uczyc sie pracowac bodajze do 20 godzin tygodniowo wiec moze wiecie coś o jakimś kursie chociażby językowym na początek gdzie bym sie go dobrze nauczył i przynajmniej zarobił na niego, czy może się myle jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjedz do USA na H2B, do pracy sezonowej, w tym czasie zalatw sobie SSN i prawo jazdy (najlepiej w Ilinois). Potem staraj sie o przedluzenie wizy. Na H2B mozesz w sumie spedzic 3 lata, potem musisz wrocic do kraju. Mozesz liczyc ze w ciagu tych 3 lat cos sie zmieni, albo kombinowac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...