Skocz do zawartości

Ubezpieczenie medyczne w USA


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, moge wykupic ubezpieczenie u organizatora albo poszukac czegos na wlasna reke, a ze organizator zada moim zdaniem troche za duzo, szukam czegos tanszego. Slyszalam, ze niektorzy organizatorzy wyjazdow dysponuja ubezpieczeniem w granicy do 150$ - slyszales cos moze na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Witaj Dawid:)

Na Orientation jeszczenie by3am a pracodawce mam swojego, znajomy mi i mojemu ch3opakowi za3atwi3 wiec tak naprawde nie bardzo sie orientuje w sprawachpodatku,ubezpieczenia itp.

Wszystkiego sie dowiem na miejscu.

Czy to ubezpieczenie w godzinach pracy to jest na jakas stala sume czy to zalezy od pracodawcy?

dzieki :lol:

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evrin, jak jedziesz z W&T to masz ubezpieczenie do okreslonej kwoty. Znajomy zostal potracony przez samochod, jak wracal z baletow, pod wplywem..Mial transport helikopterem do najblizszego szpitala (inna miejscowosc), operacja nogi i pobyt w szpitalu w ramach ubezpieczenia.

Inne przypadki, np. ukoszenie przez weza, koles pokryl z wlasnej kielni ("tylko" 1000 baka), ale wypelnil formularz (wszystko mowia na Orientation, jak to wspomnial Chomik), i dostal zwrot kasy.

Grunt to zdobyc informacje-wszystko zalezy od firmy; wiecej informacji i jasna forma ich przekazania - lepsza firma.

Marley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...