Skocz do zawartości

Ubezpieczenie zdrowotna na czas pobytu w NY 30 dni


zdzislaw422

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz czas to poszukaj tam gdzie mieszkasz w firmach ubezpieczeniowych takie ubezpieczenia aby bylo w sam raz dla Ciebie,moze to byc PZU,Warta,Allianze..moze masz w koncie bankowym taka opcje jak ubezpieczenie zagranica,sprawdz to.

Pamietaj aby dobrze przeczytac umowe i regulamin.Czym wyzsze ubezpieczenie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj aby dobrze przeczytac umowe i regulamin.Czym wyzsze ubezpieczenie tym lepiej.

Ja polecam Ergo Hestia jest jednym z najtańszych przedstawicieli a ma jeden podstawowy plus w przypadku choroby pokrywa w 100% koszt lekarza a ty nie musisz się niczym martwić, tylko dzwonisz a infolinię 24h w j. polskim , mówisz co się stało a oni załatwiaja reszte.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubezpieczyłem się w WARTA S.A. pamiętam, że wybrałem najdroższą opcję, to jest chyba 80 000 $. Pewnie ktoś pomyśli po co taka wysoka suma ubezpieczenia ale w stanach usługi medyczne są wyjątkowo drogie, a mnie nie stać żeby zapłacić za dentystę czy ortopedę parę tysięcy dolarów ... Koszt takiego ubezpieczenia jest stosunkowo niewielki. Za 15 dni zapłaciłem ok 100 PLN. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...