Skocz do zawartości

PYTANIE!!


machos1234

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dok3adnie wizyte mam na 4 lutego (piątek)

Widzisz... Pani Cie pytala w jaki sposob wypelnisz wniosek, poniewaz chciala przyznac Ci termin, a Ambasada glosi, iz "osoby z formularzami DS-156 wype3nionymi odrecznie bedą mog3y umówia sie na rozmowe z konsulem jedynie w piątki."

Nie wiem czy to oznacza, ze w pozostale dni przyjmuja tylko osoby z formularzami on-line (dziwne by to bylo i chyba nierealne...), czy nie ma to znaczenia, ale... ja bym na Twoim miejscu - teraz i tak niczego nie zmienisz - wypelnil on-line i odrecznie, wzial obydwa i... liczyl, ze Ci sie jakos uda pominac dlugaaaaa zapewne kolejke. :D

Powodzenia! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

by3em na wizycie 18 stycznia, wiec wiem co i jak :D

Uwa?am iz nie ma to zadnego wp3ywu. Bo i tak, jezeli pojdziesz do ambasady, zapyta sie Ciebie starsza kobieta przed wejscie jaki masz wniosek. DLATEGO WYPELNIJ ELEKTRONICZNIE DS-156 (DLA MEZCZYZN DODATKOWO DS-157).

Ok gdy juz wejdziesz do tak jakby przedsionka :D, oni takze zapytaja sie Ciebie o wniosek, i teraz.....

Jezeli masz wniosek wype3niony recznie to... zaprosza Ciebie do kawiarenki internetowej w celu elektronicznego wype3nienia...

Jezeli masz wniosek wypelniony elektronicznie to... IDZIESZ DALEJ :lol: I jestes szybciej obslugiwana :D

Pozdr. i daj znac, czy dostalas wize :P

PS ja mam na rok :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...