Skocz do zawartości

Prosze pomozcie mi,jak oplacic oplate 380 $


Madziarrek

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalam kolejny list z NVC odnosnie oplaty za rozpatrzenie sprawy w wysokosci 380$.jak ja mam to zaplacic im.zadnego nr konta podanego nie ma tylko cos o czeku bylo wspomniane.ja jestem w pl czy ktos byl w podobnej sytuacji i jak to rozwiazal.bardzo prosze o odp

Czy nikt nie wie naprawde jak mozna to im zaplacic zeby nie bylo zadnego problemu??przeciez nie jestem jedna osoba ktora czeka na gc bedac w pl.bylam we wszystkich banach w swojej miescinie,pocztach i zadnach z nich nie robi czegos takiego.bardzo prosze o jakas wsakzowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę że minęło już trochę czasu i nikt nie odpowiedział. Ja mogę odpowiedzieć na własnym przykładzie.

Otrzymany rachunek miał zaadresowaną koperte i formę do zwrotu, i wyszczególniał moje imię, numer sprawy (case number) WRW1234567890, adres w ST Louis, MO i jeszcze raz numer sprawy kodem kreskowym.

Opłata musi być przekazem pieniężnym, nie przyjmują gotówki, kart kredytowych ani czeków.

Wysłałem poleconym (certified) zostawiając sobie kopię wypełnionego przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...