Skocz do zawartości

dwa laptopy na pokladzie samolotu


michal84

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, moje pytanie dotyczy mozliwosci przewozenia na pokladzie samolotu (air france) dwoch laptopow, dodam ze jednego z nich chce oclic a drugiego przewiez jako osobisty ,wolalbym uniknac zawijania go w reczniki moja idea jest taka aby jedego zapakowac w plecak podreczny ,drugi natomiast wziasc w torbe do laptopa, a wiec drodzy experci czy jest to mozliwe?jesli tak czy air france naliczy jakies oplaty za to?

ps. jak to jest z tym piciem alkoholu w samolocie?w pierwsza strone wogole nie kozystalismy i teraz chcemy nieco nadrobic

ps2 co warto zobaczyc w washington oprocz bialego domu?

ps3 jakas warta polecenia plaza w okolicach virginii oprocz virginii beach?

w pierwszej kolejnosci odpisujcie na pytania o latopy:)

gorace pozdrowienia z malowniczo polozonego williamsburga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, moje pytanie dotyczy mozliwosci przewozenia na pokladzie samolotu (air france) dwoch laptopow, dodam ze jednego z nich chce oclic a drugiego przewiez jako osobisty ,wolalbym uniknac zawijania go w reczniki moja idea jest taka aby jedego zapakowac w plecak podreczny ,drugi natomiast wziasc w torbe do laptopa, a wiec drodzy experci czy jest to mozliwe?jesli tak czy air france naliczy jakies oplaty za to?

ps. jak to jest z tym piciem alkoholu w samolocie?w pierwsza strone wogole nie kozystalismy i teraz chcemy nieco nadrobic

ps2 co warto zobaczyc w washington oprocz bialego domu?

ps3 jakas warta polecenia plaza w okolicach virginii oprocz virginii beach?

w pierwszej kolejnosci odpisujcie na pytania o latopy:)

gorace pozdrowienia z malowniczo polozonego williamsburga.

Mozesz tak zrobic, ale torba laptopowa bedzie niestety rzucac sie w oczy.

Gdy przewozilem dwa laptopy (i troche innych dodatkow) w podrecznym - wzialem torbe laptopowa, ale w Polsce przed wyjsciem z samolotu wpakowalem ja do plecaka (jakos sie wszystko zmiescilo).

Z bagazem podrecznym roznie bywa - moze potraktuja to ulgowo. Przewozilem kiedys standardowy bagaz podreczny plus kask w sporawym tekturowym pudle, nikt sie do tego nie przyczepil na zadnym lotnisku (a mialem w ten sposob dwa bagaze podreczne). Tyle, ze w razie problemow wlozylbym kask na glowe, pudlo zgniotl i wladowal do plecaka, i powiedzial, ze boje sie latac :P

Clenie jednego laptopa i przewoz drugiego nie wydaje sie byc dobrym pomyslem. Moze lepiej zaryzykowac i nie clic zadnego? Jesli sam podsuniesz im sie pod nos i bedziesz chcial oclic jeden, moga kazac oclic i drugi sprzet. Przeczytaj sobie zreszta ostatnie (i nie tylko) watki o cle - ze sprzetem na uzytek wlasny (osobistym) ludzie wymyslaja najrozniejsze historie, w praktyce nie jest to jednak takie piekne ...

Z piciem alkoholu - w jednych liniach prosisz o drinki, wino, itp. jak o wode mineralna lub sok jablkowy, w innych za to dodatkowo placisz - nie wiem jak jest w airfrance, pewnie bedzie na ich stronie niternetowej.

W Waszyngtonie jest masa ciekawych rzeczy do zobaczenia, niestety nie mam teraz zbyt wiele czasu, zeby o tym pisac - na pewno znajdziesz w archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...