Skocz do zawartości

USG -ciaza


newa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Pisze tutaj bo juz nie mam pomyslu, gdzie uzyskac informacje.Moze i tym razem nie zawiedziecie. Pisalam wczesniej posty o ciazy w USA bo mialam to w planach, interesowal mnie porod.Teraz zaszlam w ciaze i postanowilismy z mezem rodzic w Polsce i wrocic z dzieckiem do USA. Teraz jestesmy w Stanach, w MA (zielone karty) i chcialabym zrobic USG genetyczne (tzw 4d), nie mam ubezpieczenia bo tzw z miasta nie zostalo przyznane ze wzgeldu na wysokie dochody (o ironio!) a w pracy ubezpieczenia nie zapewniaja.Na wykupienie jest juz za pozno bo w ciazy juz jestem a wiec stworzylo sie zamkniete kolo. Pozostaje po prostu jakos zaplacic.Nie wiem natomiast jakie to sa koszty, gdzie mam sie udac...do szpitala raczej nie - bo za samo przyjecie mnie zaplace kilka tysiecy a chodzi jedynie o jednorazowe USG bo w grudniu wracamy do PL, chcemy rodzic w PL i wrocic z dzieckiem, zeby mialo zielona karte tak jak my. Obywatelstwo dla dziecka w tej chwili mniej mnie interesuje niz opieka medyczna i wsparcie bliskich.Prosze o jakas rade (poza taka zeby rodzoc w USA;)Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...