Skocz do zawartości

Organizacje sponsorujące???


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mo?e ktoś mi wyt3umaczya jakie są miedZy nimi ró?nice - znalaz3ąm sobie pracodawce ale twierdzi ?e nie wspó3pracuje z CIEE. Pisze ?e wspó3pracuje z Inter Exchange. Czy to nie jest przypadkiem firma która oferuje wyjazdy W&T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mo?e ktoś mi wyt3umaczya jakie są miedzy nimi ró?nice - znalaz3ąm sobie pracodawce ale twierdzi ?e nie wspó3pracuje z CIEE. Pisze ?e wspó3pracuje z Inter Exchange. Czy to nie jest przypadkiem firma która oferuje wyjazdy W&T?

Widzisz, nie chodzi tu o roznice, ale o to, ze faktycznie dany pracodawca byc moze od lat zalatwial papiery poprzez konkretna i znana sobie organizacje, wiec odsyla Cie do niej.

Jesli chodzi o InterExchange - mowa tu o fundacji amerykanskiej: http://www.interexchange.org/ , choc wiem, ze masz na mysli pewne biuro, organizujace wyjazdy do Stanow... Ale to sa dwa osobne podmioty, Ty natomiast musisz sie skontaktowac z organizacja z NY. :D

Mam nadzieje, ze nie odesla Cie do polskiego biura, choc i to jest mozliwe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...