Skocz do zawartości

Jaka linia lotnicza lecieliscie i wracaliscie z campu do PL?


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za założenie nowego tematu, mam małą prośbę abyście napisali jakimi liniami lotniczymi lecieliscie na camp? czy był to lot z przesiadka czy tez nie, jakimi liniami. Pytam bo jestem tego ciekaw i skoro to pracodawca opłaca lot czy sam "campowicz" ma coś do powiedzenia w tej kwestii skoro to nie on płaci? Jeszcze jedno pytanko czy na camp można pojechać np. dopiero 5 lipca nie jest to za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Ja lecialem na camp lufthasa warszawa-frankfurt-nowy jork.Z tego co wiem za pierwszym razem nie masz wyboru i bedziesz musial sie dostosowac do warunkow chyba ze to zalezy od biura z jakim jedziesz.ogolnie z przesiadka nie ma problemu i wiem ze jak kazdy za pierwszym razem bedzie troche obawy co do przesiadki ale to pikus.a co do daty to 5 lipca to troche pozno a wszystko bedzie zalezalo od campu na jaki dostaniesz placement.osobiscie nie spotkalem sie z campem gdzie sezon zaczyna sie w lipcu.koniec czerwca to najpozniejszy termin jaki widzialem.pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również leciałem Lufthansą na trasie WAW-FRA-NY. Z datą wylotu jest różnie. Faktem jest, że campy zaczynają się w okresie od połowy maja do końca czerwca, a optymalny termin to połowa czerwca. Jednak to kiedy przylatujesz na camp w dużej mierze zależy od dyrektora obozu i tego jak się z nim dogadasz. Jeśli zgodzi się zatrudnić Cię od 4 lipca, to przylecisz na 4 lipca. Ja np ze względu na sesje rok temu przyleciałem na camp 24 czerwca, a camp rozpoczynał się 18 czerwca. W tym roku udało mi się przylecieć na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...