Skocz do zawartości

Podroz poslubna do USA - formalnosci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja i moja narzeczona pobieramy sie w lecie i chcielibysmy sie wybrac w podroz poslubna do USA, a dokladniej do NYC badz San Fransisco. I tutaj pytanie do ludzi obeznanych w temacie wiz. Jak to wyglada w takiej sytuacji? Czy jest to traktowane zwyczajnie jako wyjazd turystyczny i trzeba starac sie o wize turystyczna czy tez sa jakies specjalne procedury na takie sytuacje? Bylbym wdzieczny za wszelkie porady w tym temacie, bo przyznam ze nie mialem nigdy do czynienia z zalatwianiem wizy do USA. Z gory dziekuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to traktowane zwyczajnie jako wyjazd turystyczny i trzeba starac sie o wize turystyczna

Tak, jest to zwykly wyjazd turystyczny i o taka wize musicie sie starac. :oops:

A jak? Wszystko znajdziecie tutaj: http://poland.usembassy.gov/poland-pl/non_...rant_visas.html

Powodzenia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! :smt026

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zalatwic normalna turystyczna wize - nie ma zadnych wyjatkow na taka okazje....

ale wg mnie mozecie miec problemy zeby ja dostac - dla nich bedzie to niezle smierdziec - "chca wziac slub i od razu jechac do usa na *podroz poslubna*..." - wierze w twoje szczere intencje podrozy poslubnej, ale oni to bardzo prawdopodobnie odbiora jako proba emigracji.... "na nowa droge zycia".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzieki za wskazowki. Zostalem juz uswiadomiony, ze duzo ludzi wykorzystuje kwestie podrozy poslubnej, zeby dostac sie do USA. Ja chyba bylbym za leniwy, zeby mi sie chcicalo tak od razu po slubie ruszac na podboj innego kraju, tym bardziej USA, ale dobrze wiedziec jak sie sprawy maja :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...