Skocz do zawartości

Prawko w USA


220 volt

Rekomendowane odpowiedzi

Chomiczku dziekuje za dobre checi i pomoc:)

Juz biore mapke :D

Otoz moja podroz zaczynam w stanie Teksas--Luizjana--Missisipi--Alabama--Floryda--Georgia--Karolina--Wirginia--Pensylwania--Ohio--Indiana---i w koncu Illinois

Wiec sam widzisz, ze drugi kierowca ( czyli ja :D ) przyda sie z pewnoscia.

Nie pytaj sie prosze, ile mam dni na te wycieczke :D bo malutko, a moze akurat:)

Pozdrawiam i dziekuje

Wiolu, koncze to, co obiecalem. Pozostaly nam nastepujace stany: Luizjana, Mississippi, Floryda, Karolina, Ohio i Indiana...

Louisiana - nie mozna wyrobic sobie prawa jazdy stanowego, wiec... mozna jezdzic na polskim, warto miec miedzynarodowe.

Mississippi - jak wyzej :lol:

Floryda - tez tak samo, jezdzij na polskim, miej ze soba miedzynarodowe :lol:

Karoliny - "A valid license issued by a government agency from a home state or country is required to legally drive in this State." - mozna, to informacja ze strony Karoliny Polnocnej, Poludniowa sie nie otwiera, ale przyjmijmy, ze przepisy maja podobne :lol:

Ohio - mozesz...

Indiana - wez miedzynarodowe, jezdzij spokojnie...

To tak by wygladalo, Wiolu, te ostatnie stany potraktowalem krocej niz poprzednio, ale o wiele trudniej o informacje z nimi zwiazane, wiec musze sie zdac na posrednie wiadomosci. Gdybys jednak dostala mandat, to przeslij go do mnie, zwroce Ci pieniadze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chomiczku nasza forumowa Tega G3owo :D

Wiesz mo?e jak sie sprawa przedstawia w stanie Maryland

Czy mo?na sobie wyrobia tam prawko i ile czasu mo?na je1dzia na miedzynarodowym... i czy w ogóle mo?na???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...