Skocz do zawartości

prawo jazdy w nowym roku


Rekomendowane odpowiedzi

co wy gadacie glupi zyd spitzer rzucil haslo prawko dla imigrantow to jest nic innego jak identyfikacja nie legalnych i tyle, nie mozna wierzyc zydom dzwonilem do 5 szkol nauki jazdy i zadna nie zapisze mnie jesli jestem na turystycznej wiec jak slysze hasla ludzi ktorzy siedza w polsce i uslyszeli od kogos ze mozna prawko zrobic a ten ktos od kogos innego uslyszasz to smiac mi sie chce...nie wierzcie nikomu poki sami sie nie przekonacie na tym forum pisalo kilka razy ze mozna na b2 zrobic prawko w nyc [beeep] prawda nie mozna tylko na studenckiej!!!jesli ktos zaprzecza to niech poda mi tel do szkoly jazdy w nyc ja zadzwonie i zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w chwili obecnej obowiazuja tylko tych co mieli juz kiedys wydane prawko, a nowi beda miec od grudnia do kwietnia, w tym okresie. Szkoly jazdy klamia, poza tym one nie sprawdzaja zadnych dokumentow, jedynie musisz miec learner permit z DMV, zeby sie zapisac na jazdy, a ten dokument uzyskujesz w DMV najpierw zdajac test teoretyczny. Musisz poczekac jeszcze kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...