Skocz do zawartości

Jedzenie w walizce


jaxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja w zeszlym roku mialem 2 flakony perfum po 100 ml (nawet nie rozpakowane z folii!) i nie pozwolili mi wniesc, dalem je jednej sympatycznej dziewczynie z serwisu lufthansy... 120 dolcow bylem w plecy :/ a o tych zmianach przepisow wtedy jeszcze nie wiedzialem, bo to weszlo jakos w trakcie wakacji jak bylem juz w usa i nie bardzo mialem dostep do tego typu informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przewoziłam zupki chińskie, herbatę, perfumy itd. Przeszło bez problemu. Na pokładzie też miałam swoje jedzenie, a do tego błyszczyki i inne mazidła do ust, wszystkie wyjęłam pokazałam i po krótkim zastanowieniu pozwolili mi je wnieść na pokład. Przy mnie kolesiowi wywalili wino, bo chciał je wziąć jako bagaż podręczny ale to już chyba było przegięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jedzenia zalezy od linii lotniczych.

lecialam swissem w tym roku i nikt do walizek nie zagladal.. a sporo tego bylo :)

kolezanka leciala lotem i wyrzucili jej wszystko co miala jako prowiant w walizkach (nie mowie o podrecznym)

kanapki w podrecznym przejda,ale lepiej zeby nie byly w folii aluminiowej bo celnicy przy 'rentgenie' beda zachodzic w glowe co to jest i moga sie czepic. no i fakt - lepiej tej kanapki z samolotu nie wynosic tylko skonsumowac na pokladzie :)

..smacznego.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyli tak podsumowując prowiant - można wziąć wszystko co szczelnie zapakowane (paluszki, biszkopty i ewentualnie wegetariańska wersja kanapki, nieopakowanej w folie ;) ) i co nie jest płynem o poj. powyżej 100ml ?! :) Chodzi mi o bagaż podręczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...