Skocz do zawartości

Wiza dla maturzystki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Czytalam liczne posty i zauwazylam ze na forum duzo sie pisze o wizach turystycznych dla studentow V roku, ktorzy maja wiele obaw :? Ja jestem w klasie maturalnej i chcialabym w tym roku wyjechac do US na wakacje ( wiza typu B2). Rzecz jasna musze najpierw starac sie o ta wize :? Uwazacie ze mam szanse? Chce isc na rozmowe niedlugo, gdy jeszzce trwa rok szkolny. Mam leciec do rodziny (sa Amerykanami). W zeszlym roku tez u nich bylam, wtedy dostalam wize turystyczna na rok. Chcialam byc 2 miesiace a pobyt dostalam na 4:) mimo to wykorzystalam niecale 2. Moj wyjazd, tak samo jak w zeszlym roku jest typowo turystyczny, nie zamierzam tam pracowac. Po prostu nadarzyla sie taka okacja wiec chce ja wykorzystac, a po za tym jeszcze wielu pieknych miejsc w US nie zdazylam obejrzec :? JaK oceniacie moje szanse?

POZDRAWIAM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazacie ze mam szanse? Jak oceniacie moje szanse?

Witaj na pokladzie! :D

Szanse masz jak zwykle takie same, jak osoby, ktore wybieraja sie po wize turystyczna, moze troche zwiekszaja sie, skoro bylas juz raz i wrocilas nawet przed czasem...

Odpisze Ci tak - jedna z moich kolezanek miala rok przerwy w nauce po maturze, a mimo to dostala bez problemu wize turystyczna i nastepnie wyjechala na wakacje do USA...

Czyli jest to naprawde realne... :lol:

P.S. A moze Twoje promesa wizowa bylaby jeszcze wazna w momencie, gdy chcesz sie tam udac? Pamietaj, ze mozesz wyjechac nawet w ostatnim dniu jej waznosci. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.:D ale niestety moja wiza za ok 2 tygodnie wygasnie :lol: wiec bede musiala starac sie o nowa niestety :x w zasadzie to widze ze moj post umiescilam w nieodpowiedniej rubryce bo ja nie chce emigrowac, tylko powinnam zapisac to w "wizy turystyczne" :)

No to Cie przenios3em :D Tamten wątek - w dziale " Forum ogólne" usuwam... Jeśli chcesz coś dodaa do swoich wypowiedzi, wciśnij "Edytuj", a po zmianie ponownie "Wyślij". Ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...