Skocz do zawartości

Zapytanie na temat green card


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z zieloną kartą? Ja zg3asza3em swój udzia3 poprzez www.usafis.org dzwoni3 wczoraj do mnie pan Job i mój angielski jest s3aby.

Nie zrozumia3em go dobrze myśle, ?e bez powodu by nie dzwoni3.

Co dalej co mam robia?

Jeśli faktycznie wylosowa3em green card to co mam teraz zrobia gdzie sie zg3osia aby dokonac jej odbioru.

Z góry dziekuje wszelkie informacje prosze kierowaa na lukasste@o2.pl

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z zieloną kartą? Ja zg3asza3em swój udzia3 poprzez www.usafis.org dzwoni3 wczoraj do mnie pan Job i mój angielski jest s3aby.

Nie zrozumia3em go dobrze myśle, ?e bez powodu by nie dzwoni3.

Co dalej co mam robia?

Jeśli faktycznie wylosowa3em green card to co mam teraz zrobia gdzie sie zg3osia aby dokonac jej odbioru.

Z góry dziekuje wszelkie informacje prosze kierowaa na lukasste@o2.pl

Z góry dziekuje.

Lukaszu,

Przykro mi to stwierdzia, ale... nie wylosowales zadnej GC, poniewaz informacje o tym sa przesylane do szczesliwcow w okresie maj - lipiec, wiec jeszcze za wczesnie... Nie wiem po co dzwonil do Ciebie tamten Pan, nie mogl jednak oglosic Ci radosnej nowiny, bo nikt jeszcze o tym nie wie. :evil:

Szkoda jednak, ze dales sie w jakis sposob nabrac, tzn. zaplaciles za wyslanie (o ile wyslali faktycznie) wniosku, ktory byl bezplatnie dostepny tutaj: http://www.dvlottery.state.gov/ :oops:

Tak wiec jezeli wyslali wniosek, na ktory wydales niepotrzebnie pieniadze, to zycze Ci powodzenia w prawdziwym losowaniu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...