Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

chyba juz to rozumiem, tzn. moj maz mi powiedzial ze to chyba chodzi o to, ze jesli on skladal spoznione rozliczenie a nie to normalne i takie cos im wyslal to wtedy ja bym musiala przyjsc do ambasady z jego ostatnim rozliczeniem... w sumie to jedyne co z tego zrozumialam to tyle, ze nas to nie dotyczy bo on rozliczal sie normalnie i wyslal do nvc wszystko czego od niego chcieli...

co do badan to zrobilam juz, bo akurat bylam w poznaniu na weekend wiec wolalam to zalatwic od razu zamiast jechac tam znowu, poszlo ok - badania spoko i pani doktor tez spoko... w sumie wszytsko trawalo 4 godziny, z czego 3,5 to czekanie na wyniki i stanie w kolejce do rejestracji, czyli najlepiej miec ze soba jakas osobe do towarzystwa albo ksiazke :lol: jak patrzalam na tej instrukcji do badan to w poznaniu sa duzo nizsze ceny za te badania niz np. w warszawie... a ty gdzie bedziesz je robic Madziarrek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz Wam Dziewczyny napisze cos odnosnie tych ostatnich instrukcji, ktore dostalyscie juz prawdopodobnie z ambasady w Warszawie. Otoz mozecie sobie to wywalic do smieci. To tylko kolejny motajacy sprawe swistek niepotrzebnych papierow. Ja tez takie cos dostalam pare dni przed wizyta w ambasadzie i bylam wielce zaniepokojona. Myslalam, ze moze konsul w Wawie nie otrzymal moich wszytskich dokumentow z NVC i stad karza mi zabierac to wszystko jeszcze raz. Dzwonilam wtedy do ambasady i powiedziano mi, ze oni to wysylaja tak zapobiegawczo jakby ktos jeszcze czegos nie doslal to ma zabrac ze soba ( w sumie to glupie bo jakby czegos nie doslal do NVC to jego papiery nie trafily by go Wawy no ale to szczegol) . Wy juz nawet chyba teraz zdjec nie musicie brac bo z tego co sie orientuje to juz je wysylalyscie do NVC. Tak wiec teraz tylko BADANIA, PASZPORT I DOWODY MILOSCI ;-) chyba o niczym nie zapomnialam? Trzymam kciuki Dziewczyny! Fajnie, ze doczekalyscie sie terminow :-) Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martwcie wszystko bedzie w ambasadzie a przynajmniej BYC POWINNO. Ja jak pojechalam na spotkanie to tam podchodzilam trzy razy do tych okienek. Wlasnie za pierwszym razem pani weryfikowala czy sa wszystkie dokumenty. I mnie prosi o ds-230 cz druga chyba i cos tam jeszcze chciala. A ja mowie, ze tam wszystko jest tylko musi dobrze zobaczyc. Faktycznie bylo, takze nie przestraszcie sie jesli cos beda od Was chcieli bo w Waszej teczce wszystko musi byc! Zreszta dostalyscie w tych dokumentow z NVC takie wyliczenie papierow i obok jest napisane ze NVC od Was to dostalo takze nie martwcie sie, wezcie to tylko na wszelki wypadek ze soba, zeby im udowodnic, ze to wyslalyscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi papierami to roznie bywa, niby wszystko maja, ale juz mi papiery raz zgubili i przez to stracilam troche czasu, wiec kto ich tam wie czy teraz po drodze z usa do polski znowu ich nie zgubia... a zalatwianie kolejnych oryginalow troche potrwaloby... chyba, ze tym razem wystarcza im kopie...

co do zdjec to niby wyslane zostaly ale w papierach mowia tez o zdjeciach jeszcze raz wiec juz szcerze mowiac zglupialam... najlepiej jakby ktos kto juz byl na rozmowie po ostatniej zmianie przepisow - gdy juz wysylano zdjecia do nvc - powiedzial jak to z tym rzeczywiscie jest przy okienku - bede wdzieczna...

biletu jeszcze nie mam zamowionego, ale dzis bylam zarezerwowac i musze do soboty wykupic... troche sie boje zeby nie zapeszyc, ale w sumie nie jestem przesadna i z tego co zauwazylam wiekszosc ludzi kupuje i tak wczesniej... pare dni przed wyjazdem to pewnie takie bilety kosztuja majatek...

na badania wzielam paszport i zdjecie paszportowe, ksero karty szczepien i pieniadze... przed wizyta u lekarza zweryfikuj swoja "historie" czyli przebyte choroby i pobyty w szpitalu, ewentualne operacje - daty w przyblizeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankam to zalezy kiedy chcesz leciec,jaka linia lotnicza,czy chcesz miec przesiadki bo czasami mozna cos dostac pare dni przed odlotem za taka sama cene jakbys to kupila 2-3 tygodnie wczesniej..Jak masz tzw daty ruchome to wtedy cos mozna znalesc taniego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz wszystkie obowiazkowe polskie szczepionki do 18roku zycia to w zupelnosci wystarczy... ja nie mialam zadnych pneumokokow ani wzw ani tez grypy i innych nieobowiazkowych w polsce i lekarz powiedziala, ze nie musze robic innych - bo to czy musisz je robic zalezy od zalecen lekarza po tym jak cie zbada itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...