Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mozesz zadzwonic pod ten numer telefonu:

Aby uzyskać informacje na temat wiz imigracyjnych, należy zadzwonić pod numer telefonu (48) (22) 625 10 42 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 i 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/contact.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tobie ale dla mnie nie powiedzieli nic jak zadzwonilam zapytac czy juz moje papiery przyszly do ambasady bo chcialabym znac termin rozmowy.Powiedziala ze mam czekac na list ze stanow w ktorym wszystkiego sie dowiem ale mozesz sprobowac.Moze wiecej szczescia bedziesz miala.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jeszcze jakos tego nie odczuwam za bardzo, ale za tydzien juz pewnie nie bede mogla spac... dobrze, ze to dlugi weekend to moze latwiej bedzie mi sie wyluzowac! a jak tam u Ciebie? nie mozesz sie juz doczekac? jak sprawa z dzieckiem - cos sie wyjasnilo?

ja jeszcze nie dostalam papierow z ambasady, a Ty? mam nadzieje, ze przyjda niedlugo i ze nie bedzie tak jak mowila Ilka tylko moze sie juz zorganizowali tam hehe... caly czas nie wiem co ze zdjeciami - czy brac jeszcze raz czy wystarcza te, ktore poszly do nvc... jak dostane od nich zawiadomienie o terminie to chyba zadzwonie i sie dokladnie wypytam czy dostali wszystkie papiery, bo strasznie sie denerwuje, ze cos zginie po drodze i dowiem sie nagle przy okienku, ze musze im doniesc jakies papiery przez to i sie wszystko wydluzy... tylko nie wiem czy mi cokolwiek beda w stanie powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...