Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

No to spoko. No niestety jeszcze raz musze przebyc te 250km i odwiedzic ambasade,trudno.Na szczescie specjalnie nie jade bo i tak na lotnisko musimy wiec nie ma problemu.No i dobrze ze mi sie nie spieszy bo wlasnie nie jade teraz i moze dobrze ze to teraz wyszlo a nie jakbym miala juz zamowiony bilet czy jeszcze gorzej jak by domacali sie na lotnisku w stanach!!no to Ankam trzymaj sie i powodzenia za wielka woda!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie,

w końcu po niesamowicie długiej rozłące lecę do męża. W ambasadzie to rzeczywiście była czysta formalność, rozmowa z konsulem trwała dosłownie 2 minuty, nie chciał oglądać żadnych zdjęć, podpisałam tylko DS-a i koniec. Wizę dostałam za dwa dni:) Życzę wszystkim, którzy przechodzą przez ten proces bądź będą przechodzić, powodzenia i wytrwałości, to się w końcu kończy! A teraz zaczyna się prawdziwe życie, nareszcie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

agari...gratulacje...jak zbaczylam ile dni zajelo ci to wszystko az mi sie slabo zrobilo!!

ponad 400dni! o ludzie :)

moj mezus dokumenty wyslal tydzien temu wiec przede mna jeszcze kupa czasu...jak mam to zniesc...

chyba sprobuje w marcu o wize turystyczna...moze dadza moze nie...ale sprobuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
pat i tak jestes w dobrej sytuacji bo jestes juz po slubie i czekasz ... a ja? 7 stycznia moj chlopak dopiero bedzie zdawal na obywatelstwo,potem slub i potem cala ta mieszanina z papierami ! pociesz sie ze wylecisz napewno wczesniej ode mnie :) pozdrowki

ale co...bedziecie sie chajtac w polandzie czy tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam was bardzo serdecznie!!!!

Przegladalam juz wczesniej to forum i mam do was kilka pytan.Chcemy sie pobrac z moim narzeczonym(on jest amerykaninem),slyszalam wczesniej ze trzeba przedlozyc wniosek do sadu o "zwolnienie od obowiazku przedstawienia dokumentu potrzebnego do zawarcia zwiazku małżeńskiego",zupelnie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.Mam corke z poprzedniego zwiazku(w tej chwili ona ma 3 i pol roku,nie bylam wczesniej w zwiazku malzenskim a ojciec mojego dziecka jest calkowicie pozbawiony praw do malej).Osoba z ktora wczesniej rozmawielam doradzila mi abysmy sie pobrali tutaj w Polsce,jednak i to wydaje sie nie byc takie proste.Przegladalam wczesniej rozne fora i wszedzie jest udzielana inna informacja na temat skladania dokumentu do sadu.Bardzo mila pani w sadzie powiedziala mi ze ja sama moge napisac taki wniosek bez przedlozenia zadnych dokumentow i tylko wyslac mojemu narzeczonemu do podpisania ,jednak na innym forum czytalam ze sad moze nie przyjac takiego wniosku i ze to on musi napisac taki wniosek,nie byloby problemu gdyby moj narzeczony znal jezyk polski.

Chcialabym sie was zapytac jak to bylo w waszej sytuacji i czy pisalyscie same te wnioski czy moze pisali wasi mezowie,oraz czy jest koniecznosc brania prawnika do sparzadzenia takiego wniosku?

Prosze poradzcie mi jak to bylo w waszej sytuacji?jesli macie jakis wzor, bylabym wdzieczna za wszelka pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam spotkanie i dostałam wizę, mogę dodać, że sprawa miała miejsce w Warszawie, a cały proces trwał około 4 miesięcy.

Oprócz tego pani w ambasadzie nie zadała mi ani jednego pytania. Przysięga i podpis na aplikacji i tyle.

Musze przyznać, że byłam nieco zdziwiona i przygotowana na pokazywanie tony zdjęć i korespondencji, a tu proszę

nic a nic :)

życzę powodzenia pozostałym czekającym na wizę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...