Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

witam :)

Dostalismy wreszcie list z nvc. Wyslalam juz wypelnione DS-3032 do NVC i zastanawiam sie czy by nie wyslac skanu emailem. Czy praktykowaliscie takie rozwiazanie?

Rowniez zaplacilismy 70USD AOS processing i mamy jus status zaplacone. Dostalismy cover page z instrukcja aby udac sie na strone z AOS processing instructions. Czy to oznacza, ze juz mozemy wysylac I-864 wraz z dokumentami towarzyszacymi czy jeszcze na cos trzeba czekac?

Dziekuje z gory za pomoc

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania. Nie mamy zadnego terminu. Poczynilismy kroki jakie wyzej wymienilam i zastanawiam sie czy wysylac I-864 do NVC po otrzymaniu emaila od nich z instrukcjami czy tez czekac na instrukcje przesylane tradycyjna poczta. Byc moze mam czekac az otrzymaja DS-3032.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie formy DS-3032 tj. wybór agenta. Moja petycja dopiero została wysłana mam już potwierdzenie i czekam na zaakceptowanie. Ciekawe ile ... ale chodzi mi o to czy ten formularz DS-3032 oni przyślą do mnie i ja go wypełnię i odeślę czy szukam go w internecie i wypełniam. Z tego co patrzyłam tak jest jakiś "barcode", który ma chyba znaleźć się na górze tego formularza. Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...