Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Paprak przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłam, zamieszczam wzór. Może się komuś przyda. Na swoim przetłumaczonym mam tak :

date of issue:...

MINISTRY OF JUSTICE

17th Feb 2010 <<7<<

Information Point

Of The National Register Of Convicts

Court fee of 50PLN

QUERY FOR INFORMATION CONCERNING THE INDIVIDUAL

Pesel no. ..........................

1. Name at birth:....

2. Surname (including assumed): ...

3. Name (including middle): ...

4. Father's name: ...

5. Mother's name: ......

6. Date of birth: ......

6.Mother's name at birth: ...

8. Place of birth: ....

9. Citizenship: ....

10. Place of residence: ....

11. Indication of procceding specified in article 6 section 1 items 4-6 and 8-10 of the Act of 24th May 2000 on National Register of Convicts ( Journal of Laws no. 50 item 580, as amended), in relation of information concerning the individual: ---

12. Type of data being the subject of the information concerning the individual: Register of convicts, Register of Minor Delinqents

13. Scope of data being the subject of information about the person: ---

Signature of the authorised person : .....................

The above named individual DOES NOT APPEAR

Dated ...............

in the National Register of Convicts

The above named individual DOES NOT APPEAR

Dated:...............

in the National Register of Delinquents

-/-

THE MINISTRY OF JUSTICE, 130

( IMIĘ I NAZWISKO URZĘDNIKA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Paprak a jak tam sytuacja u Ciebie? Ja już jestem po badaniach czekam teraz na wizytę w ambasadzie, mam ogromnego stresa.

Mam taki pytanko, może głupie, ale lepiej zapytać. Jeżeli podczas interview padło by pytanie czym zamierzam zajmować się po wylocie do USA, mogę powiedzieć, że chcę pracować i się uczyć? Czy takie odpowiedzi nie są mile widziane? Staram się o CR1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Paprak a jak tam sytuacja u Ciebie? Ja już jestem po badaniach czekam teraz na wizytę w ambasadzie, mam ogromnego stresa.

Mam taki pytanko, może głupie, ale lepiej zapytać. Jeżeli podczas interview padło by pytanie czym zamierzam zajmować się po wylocie do USA, mogę powiedzieć, że chcę pracować i się uczyć? Czy takie odpowiedzi nie są mile widziane? Staram się o CR1.

U mnie case completed on May 4th :) Czekam na dalsze wiesci ;)

To chyba normalne, ze zamierzasz pracowac i sie uczyc, przeciez nie chcesz stanowic w przyszlosci obciazenia dla budzetu US;) :) Ja sie narazie nie stresuje. Zaczne jak mi wyznacza termin spotkania pewnie. Do tej pory sie stresowalam czy wszystko dobrze wypelnilismy i czy dokumenty dotarly bo wysylalam z Polski. Ale jakos poszlo ok wiec chyba nie ma co sie bardzo stresowac ;)

Dajcie znac co u was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprak ja juz miałam wizytę w ambasadzie 4 maja :) wszystko się powiodło ;) a dzisiaj kurier przywiózł paszport i tajemniczą kopertę ;) zarezerwowałam również bilet :)

Zaraz i u Was będzie wyznaczony termin interview :) u nas wyznaczyli 13 kwietnia na 4 maja :) więc dużo mniej niż miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...