Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Paprak ja juz miałam wizytę w ambasadzie 4 maja :) wszystko się powiodło ;) a dzisiaj kurier przywiózł paszport i tajemniczą kopertę ;) zarezerwowałam również bilet :)

Zaraz i u Was będzie wyznaczony termin interview :) u nas wyznaczyli 13 kwietnia na 4 maja :) więc dużo mniej niż miesiąc :)

Gratuluje :):):) A kiedy bedzie wiadomo, ze dokumenty zostaly wyslane do ambasady? Czy emailem nas zawiadomia czy trzeba dzwonic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostałam zaproszenie drogą elektroniczną ;) wydrukowałam załącznik i gotowe, również zadzwoniłam żeby upewnić się do ambasady w Warszawie :) zaproszenie będzie w języku angielskim :)

ja mam interview 14 czerwca ...eeehhh jeszcze prawie miesiac czekania!

W przyszlym tygodniu wizyta u lekarza (tylko nie mam kompletnej listy szczepien wiec nie wiem jak to bedzie).

a niekompletność polega na brakach w szczepionkach czy braku listy?

spróbuj przypomnieć sobie czy masz obowiązkowe szczepionki do 18 roku życia - najlepiej mów, że masz :)(one chyba wystarczą), lekarz na pewno w tej sytuacji przeprowadzi z Tobą wywiad i sam ustali co w danej sytuacji zrobić, trudno powiedzieć, każdy przypadek jest inny :)na pewno będzie dobrze ;) a ten miesiąc czekania zleci szybciej niż Ci się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja pamietam, ze wszystkie takie szczepienia mialam. Zobaczmy co bedzie :)

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze gratuluje ;)

Jestem wlasnie po badaniach i dodatkowym szczepieniu na tezec (huuura) jedyny klopot to taki, ze p. doktor powiedziala, iz nie ma jednej ze szczepionek, ktora powinnam jeszcze miec (ponoc brak w hurtowniach) i powiedziala, zeby sie nie przejmowac, bo nikt nie bedzie tego teraz wymagal - ponoc dopiero przy aplikowaniu na obywatelstwo.

Zaopatrzona wiec jestem w CD ze zdjeciem RTG, ktore mam miec na lotnisku ze soba + koperte, ktora musze pokazac w ambasadzie.

Powtorze za poprzednikami: trzeba miec ze soba paszport oraz zdjecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam wreszcie wyznaczone interview na 23 czerwca :)

* IF a sponsor filed an I-864 (Affidavit of Support) AND provided the NVC with

proof of an IRS Federal Income Tax Extension in lieu of a Federal Income Tax

Return, the applicant must bring the sponsor's most recent Federal Income Tax

Return to the visa interview.

Rozumiem, ze nie potrzebuje niesc oryginalu rozliczenia ze soba skoro maz zlozyl Federal Income Tax Return a nie Extension i wyslalismy to do NVC. Status w Financial Documents mamy Y czyli The required document has been received and accepted. Oryginal zreszta wysylamy do rozliczenia a nam pozostaje tylko kopia. Mieliscie ze soba kopie czy oryginaly odrecznie podpisane?

Document Name Document Status

CORRESPONDENCE INSTRUCTIONS C

IMMIGRANT VISA APPLICATION Y

DS-230-II F

PASSPORT Y

BIRTH CERTIFICATE D

ADOPTION F

MARRIAGE CERTIFICATE D

MARRIAGE TERMINATION F

COURT RECORDS F

FINANCIAL EVIDENCE Y

CUSTODY PAPERS F

MILITARY RECORDS F

POLAND POLICE CERTIFICATE O

FEE PAYMENT $

PHOTOGRAPH Y

PETITIONER MARRIAGE CERTIFICATE F

PETITIONER BIRTH CERTIFICATE F

Napiszcie czy mieliscie podobnie z dokumentami i czy rzeczywiscie sprawdzano wam oryginaly na interview.

Dziekuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie niczego nie wymagali. Jeżeli wszystko NVC dostało ta jak tego wymagali to nie będzie problemów. Jednak żeby czuć się pewniej miałam ze sobą wszystkie dokumenty. Nikt o nic mnie nie poprosił, oddali tylko oryginalny akt urodzenia i małżeństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) jak tam weszłam, to jeszcze na długo po, czułam te emocje... frustrujące były pytania jeszcze nie konsula, a kobiety, w okienku nr 10, która czytając dwa razy imię i nazwisko mego męża pytała się kto to jest :) heheh :) także spokojnie a w razie pytań proszę pisać :) aha, i trzymam kciuki, bo wiem, że jak się tyle czeka, to nie ma ważniejszego dnia poza tą wizytą w ambasadzie :) ale nie taki diabeł straszny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...