Skocz do zawartości

co zrobic.. pierwsze


knodr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam doświadczenia z dużych miast, ale wiem że w małych miasteczkach najlepiej udać się na spacer. Popytać w sklepach, restauracjach, popukać do drzwi. W małych miasteczkach wszyscy się znają i wiedzą jak ktoś wynajmuje pokoje. W moim miasteczku - które okazało się kurortem turystycznym - pokoje wynajmowali co najmniej w co drugim domu. Z początku mieszkałem u takiej miłej pani, ale potem mój pracodawca w ramach podwyżki zaoferował mi pokój u siebie za darmo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agencje typu Coldwell banker i century 21 i inne tego typu to mu raczej nie pomoga

to sa firmy brokerskie a zeby ci cos wynajeli to beda sprawdzac twoja historie kredytowa

a koles co przyjezdza z polski to raczej zadnej historii kredytowej nie ma zreszta tak jak i dochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata pod rząd (na wakacje) wynajmowałam mieszkania przez Coldwell Banker a raz przez Prudential - nigdy nie pytali o historię kredytową - było to w Rehoboth Beach, De

Mieszkanie miałam już "zaklepane" (depozyt + pierwsza rata) zazwyczaj w lutym, Wszytko załatwiałam przez internet czy telefon. Gdy przyjerzałam na miejsce klucze już czekały. Zawsze byłam z nich (coldwell) bardzo zadowolona.

Fakt, faktem teraz byliśmy zainteresowani mieszkaniem które "miał" Prudential w Naples, Fl - i chcieli zarówno sprawdzić kredyt jak i background check.

Wiec jak widzisz wszystko zależy od konkretnego agenta.

Nic mu nie zależy do nich napisać czy iść i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...