Jump to content

Logowanie


Marcincin

Recommended Posts

Dlaczego nie mozna ustawic logowania tak zeby nie trzeba bylo sie za kazdym razem ponownie zalogowywac? Meczace to jest, jesli odwiedza sie forum kilka razy dziennie i za kazdym razem logowanie...

Powinna byc opcja: np. nie wylogowywuj mnie przez 1 dzien :)

Link to comment
Share on other sites

haslo mi comp zapamietuje ale chodzi o automatyczne logowanie :) na innych forach po prostu wchodze i automatycznie jestem zalogowany co jest duzym ulatwieniem jesli czesto tam zagladam... nie musze sie przy kaZdym wejsciu logowac ponownie. popracujcie nad taka opcja ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Informuję, że od dzisiaj możliwe jest opisane autologowanie. Aby skorzystać z tej funkcji proszę nie wylogowywać się po wizycie, a przy każdym ponownym wejściu na Forum (przez kolejne 3 dni) Forum rozpozna użytkownika i automatycznie go zaloguje.

UWAGA: Ułatwienie to dotyczy tylko osób korzystających cały czas z tego samego komputera. Proszę być świadomym, że jeśli ktoś na danym komputerze wejdzie na Forum to będzie automatycznie zalogowany na konto wcześniejszego uzytkownika. Jeśli z Twojego komputera korzysta większa ilośc osób to sugerujemy wylogowywanie się po każdej wizycie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...