Skocz do zawartości

czytam czytam i boje sie


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalam prawie wszystkie posty na forum.Wiem juz co zrobic i od czego zaczac.Ale jest cos czego sie wystaszylam.Bede starala sie o wize turystyczna, bo chce jechac na wycieczke,ale nie znam angielskiego :lol: czy to moze byc powodem odmowienia wizy?

A przy okazji - co mam wpisac w okienku 28;kto zaplaci mi za podroz PRACUJE MAM COS NA KONCIE ALE NIE JA ZA TO ZAPLACE co lepiej wpisac?

Moze ktos mi pomoze. Ladnie prosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede starala sie o wize turystyczna, bo chce jechac na wycieczke,ale nie znam angielskiego :lol: czy to moze byc powodem odmowienia wizy?

Zdecydowanie nie powinno - nie jedziesz tam do pracy, nie musisz - teoretycznie - w ogole kontaktowac sie z miejscowa ludnoscia :D , wiec nie powinno byc akurat w tym wzgledzie problemow, porozmawiasz z konsulem po polsku, ladnie wyjasnisz, ze jedziesz do znajomych i ze beda Cie za raczke caly czas prowadzili. :)

PRACUJE MAM COS NA KONCIE ALE NIE JA ZA TO ZAPLACE co lepiej wpisac?

Tam jest troche miejsca, wiec wpisz te osobe, ktora Cie zasponsoruje i mozesz, dla wzmocnienia argumentow, dodac: "+ środki w3asne". Ale wowczas warto zadbac, aby umiec konsulowi zaswiadczyc o tych pieniazkach. :D

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE. TAK WPISZE :D

I zaswiadczenie o stanie konta z banku i z miejsca pracy o wysokosci zarobkow tez zabiore, tak na wszelki wypadek :lol:

A z tym angielskim to.... troszke mi wstyd :oops: rozumiem sporo ale boje sie mowic. Obiecuje, ze do wakacji poducze sie, nie lubie byc zdana wylacznie na przyjaciol.

Dziekuje. PA

WIOLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...