Skocz do zawartości

CCUSA -> znacie ich ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie w zasadzie tak jak w temacie... Z tego co do tej pory udało mi sie znaleźć to CCUSA jest dla mnie chyba najbardziej przekonujące. Chciałem jednak przed aplikacją zapytać Was o to czy znacie ich, czy może jechaliście na W&T za ich pośrednictwem???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem z nimi 2 razy. Polecam, pracy moze super ci nie znajda, ale przynajmniej nie oszukaja cie na kosztach programu czy biletach lotniczych (mozesz sam sobie kupic, bez zadnego placenia kasy dla biura). Jak dla mnie najwieksza zaleta ccusa, to to ze od poczatku wszystkie reguly i oplaty sa jasne, nie ma potem niespodzianek w postaci dodatkowych kosztow no i organizacja i kontakt z klientem tez na dobrym poziomie, ja bylem bardzo zadowolony. Z minusow to to, ze nie masz chyba zbytniego wyboru odnosnie pracy jaka dostaniesz no chyba ze wezmiesz udzial w targach. Jesli nie, to podajesz im jakies swoje skillsy, a oni ci wyszukuja oferte i chyba nie mozesz jej odrzucic. Ja w skillsach podalem miedzy innymi ze umiem plywac, to mnie dali do pracy jako lifeguard a jesli masz wlasna oferte pracy lub chcesz jechac na job-hunting, to tym bardziej ccusa jest najlepszym wyborem. No i faktycznie poszukaj sobie na forum wczesniejszych tematow na temat tego biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...