Skocz do zawartości

Noclegi Na Florydzie


Engram

Rekomendowane odpowiedzi

Lądujesz w Orlando. Bierzesz z wypożyczalni auto. Jedziesz zatankować. Bierzesz na stacji benzynowej książeczkę z kuponami. Wybierasz motel. Obierasz azymut. I to wszystko. Za 40-50$ na pewno znajdziesz pokój w motelu. Okolice Orlando to mnóstwo moteli i przystępne ceny. Pewnie ze względu na Disneya. Myślę, że szukanie w necie nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie, niestety nigdy nie byłam z żadnych z tych hoteli.

Przede wszystkim jeżeli miałabym siedzieć w jednym miejscu przez tydzień to nie zastanawiając się wybrałabym Miami zamiast Fort Lauderdale.

Jeżeli jednak ja bym jechała na taką wycieczkę na pewno nie siedziałabym w jednym miejscu dłużej niż 2 dni, wolałabym więcej zobaczyć niż leżeć na plaży ? ale każdy lubi co innego. W tydzień czasu możesz zobaczyć naprawdę sporo.

W kwietniu nie ma sezonu więc o hotele nie będzie ciężko, więc na waszym miejscu pewnie pojechałabym Cape Canaveral, Miami , Everglades oraz Keysy. Zawsze możecie się na dłużej zatrzymać w miejscu które najbardziej wam się podoba.

Ja zawsze tak jeździłam ? i sprawdzało to się w 100%

Forth Lauderdale jest lepsze od Miami i nie bez powodu nazwane jeste Wenecja Ameryki.....do hoteli prowadzonych przez polakow nie zachecam.. zdzieraja i to ostro ze swoich.. Bardzo duzo jest przy A1A i w przystepnej cenie...

Pozdrowienia z Boca Raton, FL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...