Skocz do zawartości

Orbitz, Cheapticket, Travelocity


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
Przewaznie kupuje bilety na expedia.com, ale kupowalam tez na travelocity.com i orbitz.com. Nie masz sie czego bac, na pewno nie stracisz pieniedzy, tylko rzeczywiscie mozesz miec problem z placeniem Polska karta, ja zawsze place ta z USA i tak jak pisali inni bilety kupione na tych stronkach maja swoje restrykcje, zmiany raczej nie sa tanie. Na pewno nie ma sie czego bac.

A ja kupiłem bilety na Orbitz i zapłąciłem Karta Kredytowa Citi banku - dostalem email z elektrnniczym biletem, kasa zeszla z karty ,wiec wszystko jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ktos z was próbowal moze kupowac z www.lucky.com.pl ? dosc fajne połączenia , ceny tez ok.. tylko boje sie bo nigdy u nich nie kupowalam, i nie znam nikogo kto kupowal.. dla jasnosci. to to biuro na przeciwko wejscia do ambasady, czesto tam stoją naganiacze i wskazują od razu drogę wychodzącym usmiechnietym tym co dostali wizy..

bede wdzieczna za jakiekolwiek komentarze :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przepraszam cos nie tak kliknęłam! - Tak, ja korzystałam z usług tego biura - wszystko jest OK. Kompetentni, solidni - dzwonią, jesli trzeba poczynić jakies dodatkowe uzgodnienia, niemal natychmiast realizują zamówienie biletu. A tutaj "działa" chłopak z tegoż biura - Pshemass - http://www.ewiza.com/forum2/tematy14/1130,1775.htm . Spokojnie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...