Skocz do zawartości

Lufthansa 27 Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie, kupiłem bilet na Lufe na 27 stycznia, ( GDN- MUC-SFO ) problem w tym, że lecąc będę mieć ROCZNIKOWO dopiero 18 lat, więc nie będę pełnoletni, dzwoniłem do BOKu Lufy w Warszawie, powiedzili mi, że ze strony Lini Lotniczej nie mam czego sie bać, bo nawet nie mam już możliwości kupna, jakiejś opieki czy coś, a jeśli chodzi o granicę, to mam dzwonić do Ambasady, zadzwoniłem babka taka trochę przymulona, powiedziała, że z tego co wie, to jeśli ukończyłem 16 lat, to lecę jak osoba dorosła, pytam ile w tym prawdy, czy ktos leciał sam do Stanów, under 18?

Paszport, formularze z samolotu, i dla pewności, wezmę jeszcze karteczkę od rodziców w języku Angielskim, że pozwalają mi na odwiedziny wujka w Californi, czy coś jeszcze będę potrzebować? Wolałbym nie zostać zawrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko na legalu, wize dostałem bez mrugnięcia, głównie dlatego, że wujek tam tylko na elce siedzi, dali mu na rok, delegacja z Intela, a ja postanowiłem to wykorzystać, jak spoko to spoko, ale w razie czego tą karteczkę od rodziców wezmę. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...