Jump to content

Lufthansa 27 Styczeń 2015

Recommended Posts

Witam!

Mam takie pytanie, kupiłem bilet na Lufe na 27 stycznia, ( GDN- MUC-SFO ) problem w tym, że lecąc będę mieć ROCZNIKOWO dopiero 18 lat, więc nie będę pełnoletni, dzwoniłem do BOKu Lufy w Warszawie, powiedzili mi, że ze strony Lini Lotniczej nie mam czego sie bać, bo nawet nie mam już możliwości kupna, jakiejś opieki czy coś, a jeśli chodzi o granicę, to mam dzwonić do Ambasady, zadzwoniłem babka taka trochę przymulona, powiedziała, że z tego co wie, to jeśli ukończyłem 16 lat, to lecę jak osoba dorosła, pytam ile w tym prawdy, czy ktos leciał sam do Stanów, under 18?

Paszport, formularze z samolotu, i dla pewności, wezmę jeszcze karteczkę od rodziców w języku Angielskim, że pozwalają mi na odwiedziny wujka w Californi, czy coś jeszcze będę potrzebować? Wolałbym nie zostać zawrócony.

Co za różnica ile masz lat rocznikowo? Chyba liczy się dzień urodzenia, a nie tylko rok, więc jak urodziłeś się przed 27.01.1997 to 27.01 w przyszłym roku będziesz mieć 18 lat i kropka.

Tak wszystko na legalu, wize dostałem bez mrugnięcia, głównie dlatego, że wujek tam tylko na elce siedzi, dali mu na rok, delegacja z Intela, a ja postanowiłem to wykorzystać, jak spoko to spoko, ale w razie czego tą karteczkę od rodziców wezmę. Dzieki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...