Skocz do zawartości

Podcasty radiowe


tipitoe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mieszkam w Stanach od wielu lat i jedna z rzeczy ktorej mi brakowalo byla mozliwos sluchania polskiego radia. Jak wiadomo ze wzgledu na roznice czasu sluchanie audycji w tym samym  czasie kiedy jest nadawane w Polsce jest bardzo utrudnione. Zeby jakos rozwiazac ten problem postanowilem stworzyc program ktory zautomatyzowalby caly proces tworzenia podcastow z nagranych audycji radiowych. Wczesniej nagrane audycje zwyczajnie przenosilem na swoj player mp3. Oczywiscie caly proces byl malo efektywny. Z biegiem czasu samo oprogramowanie stalo sie znacznie lepsze. Takze komputer ktory nagrywa programy jest juz nowszej generacji. Tak czy inaczej, nagrywam sporo roznych programow. W wiekszosci te na ktorych sie wychowalem w Polsce. Wiem ze na tym forum moga byc osoby ktore mieszkaja w USA od wielu lat i cos takiiego moze im sprawic przyjemnosc. Najwieksza zaleta takiego rozwiazania jest to ze mozna sluchac ulubionych audycji kiedy ma sie na to ochote. Wszystkie audycje sa nagrywane automatycznie a linki do podcastow od odswiezane co godzine. Podcasty znajduja sie na moim prywatnym serwerze dlatego tez nie bede podawal jego adresu w tym poscie. Jezeli jest ktos zainteresowany to prosze przeslac wiadomosc na moja skrzynke. Zalaczam zdjecie audycji ktorych mozna sluchac.

 

podfactory.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...