Jump to content

SanFrancisco

Użytkownik
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SanFrancisco's Achievements

1

Reputation

 1. Czy wcześniej też podróżowałaś z dziećmi?
 2. Wiem, że to bardziej skomplikowane i byłoby to trochę naciągane, ale może ktoś słyszał o czymś podobnym i mnie naprowadzi. Co myślicie o otworzeniu firmy w Polsce, przyjmowaniu zleceń z różnych krajów (głownie USA) - praca zdalna i byciu w tym samym czasie na wizie studenckiej w USA?
 3. A nie zauważyliście, że wszyscy się tak czepiają tego, że kobiety mają jakieś wymagania, ale oczywiste jest to, że każdy facet chce ładną i szczupłą dziewczynę?
 4. Teraz już nie ma takiego rozgraniczenia, że tu tylko dla seksu, a tam dla związku. Spotkać można tam ludzi z najróżniejszymi zamiarami...
 5. Moja siostra jest wysoka, więc dobrze znam ten temat. Na Tinderze ma zaznaczone, że prosi nie parować, jeżeli ktoś jest niższy, a oni parują i przekonują, że DLA NICH to nie jest problem mieć wyższą dziewczynę...
 6. Chcę cię zobaczyć jak umawiasz się z facetem o pół głowy niższym w takim razie xD
 7. Rozumiem to, że zatrudnianie wykwalifikowanego informatyka za 60000 jest śmieszne, ale wydaje mi się, że te wynagrodzenia są jednak zawyżone, a nie rynkowe. Dziwię się, że w loterii wpuszczają ludzi bez konkretnego zawodu i nawet jezyka, a przeciętnym, ale wykształconym ludziom robią problemy.
 8. Ale przecież to są kwoty z kosmosu. W zwykłych ofertach pracy są dużo niższe...
 9. Czyli jak to wyglądałoby w kwotach? Jak teraz było 60 000?
 10. Czy ktoś z was interesował się tym tematem? Czy może myślicie, że do kwietnia Biden to zniesie?
 11. Czy jeżeli ktoś jest na pół rocznym internship może przedłużyć pobyt do 12 miesięcy?
 12. Ale chcę mieć pewność, że twarz będzie na odpowiednich wysokościach
 13. Wydaje mi się, że źle zrobili mi zdjęcie, ale na żadnym komputerze na IE nie działa. Klikam załadowanie zdjęcia i nic się nie dzieje.
×
×
 • Create New...