Jump to content

SanFrancisco

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SanFrancisco

 1. Wiem, że to bardziej skomplikowane i byłoby to trochę naciągane, ale może ktoś słyszał o czymś podobnym i mnie naprowadzi. Co myślicie o otworzeniu firmy w Polsce, przyjmowaniu zleceń z różnych krajów (głownie USA) - praca zdalna i byciu w tym samym czasie na wizie studenckiej w USA?
 2. A nie zauważyliście, że wszyscy się tak czepiają tego, że kobiety mają jakieś wymagania, ale oczywiste jest to, że każdy facet chce ładną i szczupłą dziewczynę?
 3. Teraz już nie ma takiego rozgraniczenia, że tu tylko dla seksu, a tam dla związku. Spotkać można tam ludzi z najróżniejszymi zamiarami...
 4. Moja siostra jest wysoka, więc dobrze znam ten temat. Na Tinderze ma zaznaczone, że prosi nie parować, jeżeli ktoś jest niższy, a oni parują i przekonują, że DLA NICH to nie jest problem mieć wyższą dziewczynę...
 5. Chcę cię zobaczyć jak umawiasz się z facetem o pół głowy niższym w takim razie xD
 6. Rozumiem to, że zatrudnianie wykwalifikowanego informatyka za 60000 jest śmieszne, ale wydaje mi się, że te wynagrodzenia są jednak zawyżone, a nie rynkowe. Dziwię się, że w loterii wpuszczają ludzi bez konkretnego zawodu i nawet jezyka, a przeciętnym, ale wykształconym ludziom robią problemy.
 7. Ale przecież to są kwoty z kosmosu. W zwykłych ofertach pracy są dużo niższe...
 8. Czyli jak to wyglądałoby w kwotach? Jak teraz było 60 000?
 9. Czy ktoś z was interesował się tym tematem? Czy może myślicie, że do kwietnia Biden to zniesie?
 10. Czy jeżeli ktoś jest na pół rocznym internship może przedłużyć pobyt do 12 miesięcy?
 11. Ale chcę mieć pewność, że twarz będzie na odpowiednich wysokościach
 12. Wydaje mi się, że źle zrobili mi zdjęcie, ale na żadnym komputerze na IE nie działa. Klikam załadowanie zdjęcia i nic się nie dzieje.
 13. Próbowałem otworzyć program do ucinania zdjęć na dwóch komputerach w zalecanych przeglądarkach i nie działa.
 14. Haha ale I tak boje sie, ze cos wpisze nie tak i przez blachostke odrzuca
 15. Czy mogę wpisać kraj zamieszkania USA (wiza j1), a adres do korespondencji polski?
 16. Jeszcze jedno pytanie dla pewności. Czy jeżeli w styczniu będę się starać o inną wizę nieimigracyjne, mogę mieć jakieś problemy przez to, że biorę udział w loterii?
 17. Ale do wniosku już teraz potrzebuję zdjęcie online, tak? I potem to samo muszę im dać wydrukowane? O to mi chodzi.
 18. Czy dobrze rozumiem, że w zgłoszeniu dołączamy elektoniczną wersję zdjęcia, a potem na rozmowie dajemy 2 wydrukowane wersje?
 19. Czyli nie trzeba się spieszyć? Spokojnie w środku można wysyłać?
 20. To może w drugą stronę będzie gorzej. Mnie samolot usypia i nawet w burzę potrafię spać, jeżeli jestem bardzo zmęczony. Co myślicie o podróżowaniu teraz do dużych miast? Chcę jechać sam, bo znajomi wirusa się boją. Myślałem o spaniu w hotelu, jakiś spacer po centrum, pójście na obiad. Nie potrzebuję żadnych muzeów, klubów czy innych atrakcji.
 21. Przenoszę tutaj, żeby nie robić off topu w innym wątku. Jak wy znosicie różnicę czasu? Bo ja leciałem z 3 przesiadkami, bardzo długo i szczerze mówiąc, nic nie musiałem odsypiać. W samolocie spałem, a potem normalnie już w mieszkaniu. Dziwi mnie to, bo ogólnie raczej szybko ulegam zmęczeniu...
 22. Kolega na wizie H1 chce za 3 miesiące wziąć ślub z obywatelką i od razu starać się o zieloną kartę. Czy jego też się tyczą te ograniczenia Trumpa?
×
×
 • Create New...