Skocz do zawartości

Grahf

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Grahf

  1. Mieszkam i pracuje w Niemczech, ale paszport mam Polski (dopiero po 5 latach mozna starac sie o obywatelstwo - mieszkam ponad 3 lata). Nie mialem problemu z dostaniem ESTY i pobytem turystycznym w USA, a teraz dostalem wize pracownicza L-1A. Z tego co widzialem w konsulacie we Frankfurcie, to sporo ludzi nie bylo z Niemiec starajac sie o wize.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...