Jump to content

Christina

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Christina

 • Birthday January 3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  inzynieria srodowiska, podroze, lotnictwo, atc, żeglarstwo

Recent Profile Visitors

3,114 profile views
 1. Niestety ani mężowi ani mnie się nie udało...szkoda
 2. Przejrzałam sporo internetów, ale odpowiedzi jednoznacznej nie znalazłam. Jeżeli mój mąż pochodzi z Egiptu, mieszka na stałe w Katarze, jest moim mężem (Polka), to w jaki sposób wypełnić pytanie związane z 'przynależnością' przywileju składania wniosku o Zieloną Kartę? Ma wypełniać na podstawie Egiptu czy tego, że jesteśmy małżeństwem podczepiam go pod Polskę żebyśmy w razie czego poszli razem na rozmowę o wizę w Polsce? Zupełnie nie wiem jak to poprawnie rozwiązać.
 3. Niestety tanie latanie opiera się na tym, że się leci wtedy kiedy jest promocja, a nie wtedy gdy możesz/chcesz. Im bliżej lata i wakacji tym zazwyczaj jest mniej takich bombowych promocji, albo jakichkolwiek promocji.
 4. Ja czekałam jakieś 3 dni. Sprawdzasz info na stronie tam gdzie zapisywałaś się na spotkanie
 5. http://www.fly4free.pl/megabus-usa-1usd-tanie-przejazdy-po-ameryce/ coś dla tych co chcą tanio podróżować po usa
 6. Ojacie, no to lipa, temat stoi od 5 lat w takim razie i nadal będzie stał pewnie . A już zaczynałam mieć nadzieję
 7. http://www.fly4free.pl/z-europy-do-usa-za-10-euro-na-pokladzie-ryanaira/ taka ciekawostka na przyszłość bardziej
 8. Dzisiaj wróciłam z NYC na biletach które kupiłam po tej wielkiej promocji , za 211 dolarów, Lot w tamtą str był z Waw-Frankfurt-Newark, spowrotem Newark- Monachium- Wawa, czas na przesiadki ok 3h. Loty miałam LOT, United i Lufthansą i wszystko gładko poszło, więc uważam to za osobisty sukces, że taka wycieczka wyniosła mnie tak tanio Akurat zbiegło się to z niedawną promocją na Airbnb, dawali 100 euro, więc za nocleg na Manhattanie musiałam dopłacić tylko 200zł za 5 nocy.
 9. Megabusem można nawet za 8 dolarów się przejechać do Philadephi
 10. Nie, miejsca mam już wybrane na stronie United. Nnie mam pojecia jak zrobić odprawe na drugi lot w takim razie. Już na jeden mam, bo jest Lotu. Na ten drugi Lot mówi, że nie mogę, ale mówicie że jest jakaś opcja?
 11. Wow, nie wiedziałam, że jest coś takiego. Już się stresuję jak to będzie, bo jeszcze tak na 'ostatnią chwilę' nie wyrabiałm sobie karty pokładowej. Pod tym względem podpadł mi United Airlines, z Virgin Atlantic nie było żadnego problemu jak miałam takie loty łączone miedzy British Airways a VA. Dzwoniłam do Lotu i nie mogę zrobić odprawy na ten drugi lot z Franfurtu do Newark. Eh
 12. stanowiska transferowe? ale gdzie i jak to sie robi?
 13. Hm, ciekawe, jeszcze tak nie robiłam. Zawsze najpewniej się czuję gdy robię online check-in.Udało mi się zrobić go na lot Lotem do Frankfurtu, ale lot United Airlines już nie i ni wiem teraz czy to wynika z tego że po prostu się nie da, czy z tego, że chyba było więcej niz 24h od tego lotu. Akurat teraz przestał działać check in online na stronie, napisałam do nich na fb i mówią, że pracują nad tym. Wg tego co mówicie, to będę mogła zrobić check in też i na ten lot z Fra do Newark przez strone Lotu?
×
×
 • Create New...