Jump to content

Aplikant1984

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Aplikant1984

 • Birthday 02/24/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Muzyka, Tenis, Poker, Finanse, Giełda i Polityka (raczej nauka o polityce)

Recent Profile Visitors

1,333 profile views
 1. To jest właśnie trafne pytanie po jakim czasie i czy w ogóle można złożyć ponownie wniosek? Czy czasem późniejszy wniosek nie jest traktowany jako ponowne zgłoszenie?
 2. Witam, Już po zgłoszeniu. I jak co roku ten sam problem. Za pierwszym razem przejście z części 1 do części 2 jest nie możliwy. Pojawia się komunikat: "Ta witryna jest nie osiągalna" trzeba nacisnąć "Cancel Entry" i ponownie wypełnić część 1 i o dziwo za drugim razem bez problemu przechodzi dalej. Poniżej film (16 sekund) jak to wygląda. Błąd.avi
 3. Traczyk dam Ci radę co ja zrobiłbym, gdybym był w twoim wieku. 1. Znaleźć pracę w Polsce ew. w Europie jak masz takie możliwości. (najlepiej taką która będzie miała perspektywy ślusarz, murarz, spawacz, informatyk, programista, stolarz itp.) 2. Zrobić prawo jazdy (jak nie masz). 3. Odkładać każdy grosz, bo przyda Ci się na start w USA. (poczytaj sobie jakie są koszty wynajmu np. mieszkania w USA, kupna samochodu,) 4. Edukacja - przede wszystkim nauka języka angielskiego, studiowanie forum usa.info.pl oraz internetu. (w dzisiejszych czasach bardzo ważna jest informacja) 5. Możesz starać się w Loterii wizowej o tzw. Zieloną Kartę. (poczytaj na ten temat) Życzę powodzenia - dużo "pracy" Cię czeka.
 4. Serdeczne dzięki pooglądam w wolnej chwili.
 5. Nie poddawaj się. Nigdy nie jest za późno.
 6. Niestety HAS NOT BEEN SELECTED, ale może i lepiej. Tym którzy wgrali, serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że Wam się uda wszystko tak jak zakładaliście. Mam prośbę zakładajcie wątki jak tam Wam się układa. Dzielcie się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam po raz 7 z rzędu.
 7. Witam. Gratuluję wylosowanym w tym roku i życzę powodzenia w dalszej części procesu. Niestety u mnie osobiście "Has not been selected". Zobaczymy czy w październiku będzie kolejna szansa aplikowania. Pozdrawiam.
 8. Za młody jestem tych czasów ja nie pamiętam - ja tylko wysyłałem zawsze internetowo od 2012 roku.
 9. Witam, A ja mam takie pytania, 1. odnośnie - nazwiska imienia i drugiego imienia. w instrukcji jest napisane, że wypełniamy tak jak w paszporcie ja mam nazwisko z polską literką "ń" (kilka zgłoszeń pod rząd wywalało mi w tym miejscu błąd) Jak jest w tym roku 2. Odnośnie podpunktu 4 miejsce urodzenia powinienem wpisać WARSAW (po angielsku) czy raczej jak jest w paszporcie WARSZAWA 3. Najbardziej dla mnie nie zrozumiały punkt - 6. jeśli kandyduję tylko jako obywatel polski to zaznaczam "yes" czy też "no" i wybieram z listy POLAND. 4. podpunkt 12 wykształcenie tytuł licencjata to odpowiedź university degree. Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony mi czas. Pozdrawiam
 10. Witam. Znalazłem dzisiaj filmik instruktażowy do loterii DV-2018 (po angielsku) na Youtube. Podaje link. z ubiegłego roku jest bardzo podobny. Tak pierwszy filmik to oszustwo (ale dobrze zrobione), gdyż nawet ja dałem się nabrać na pierwszy rzut oka. Pozdrawiam P.S. może komuś pomoże prawidłowo złożyć aplikację na odpowiedniej stronie https://www.dvlottery.state.gov złożeniene aplikacji jest całkowicie bezpłatne
 11. Wczoraj sprawdzałem. Niestety po raz kolejny NIE. Na poprawę humorku polecam Mojito. Powodzenia dla reszty, co jeszcze nie sprawdzili.
 12. Witacie, Mam pytanie teraz trochę z innej beczki. Czy jest akceptowane świadectwo ukończenia szkoły średniej dla dorosłych po przerwaniu szkoły dziennej (świadectwo szkoły zaocznej)?. p.s. pewnie było milion razy, ale przeszukać całe forum to jest niewykonalne. Z góry pięknie dziękuję za odpowiedź.
 13. Witajcie, Ostatnio w sieci znalazłem serial pt. "Śladami Podlasian", podaję link dla zainteresowanych. http://bialystok.tvp.pl/690974/pozostale-odcinki p.s. nie jest to stricte o zielonej karcie.
×
×
 • Create New...