Jump to content

zebo1982

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zebo1982 last won the day on May 15 2018

zebo1982 had the most liked content!

Community Reputation

13

About zebo1982

 • Birthday 12/15/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piła/Rastatt

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. czesc

  mam do Ciebie pytanie czy jak byłes na rozmowie w ambasadzie o zielona kartę to potrzebowali formularz I-134. bo ja dostałem dzisiaj wytyczne z ambasady co mam przynieść na rozmowę. wszystko mam tylko potrzebują abym przyniósł formularz I-134. dzięki za odpowiedź

 2. Hej dzisiaj byłem na rozmowie , moja rozmowa przebiegała dosłownie 5 minut , podchodzimy do okienka pierwsze pytanie : czy wszystko co tu mówimy jest zgodne z prawdą , potwierdzenie danych czyli imię, nazwisko itd. , dodatkowo jeszcze raz skanowanie odcisków , kolejne czy byłem kiedyś w stanach, dokąd się wybieram , i tu problem bo przetłumaczyłem niemieckie zaświadczenie o niekaralności na język polski a każde zagraniczne zaświadczenie musi być tłumaczone na język angielski .Pani konsul oddała mi zaświadczenie żebym przetłumaczył na angielski i pogratulowała powiedziała ze wiza zostanie przyznana tylko mam odesłać ponowne tłumaczenia z paszportami do ambasady .
 3. zapomniałem : Potwierdzenie rejestracji w systemie Serwisu Informacji Wizowej ze wskazaniem wyboru opcji odbioru wizy. Skąd wziasc ?
 4. Co do tej strony https://cgifederal.secure.force.com/ założyłem tam konto w uaktualnieniu profilu podałem swój adres numer paszportu itd . i teraz pytanie czy żona ,dzieci też musza założyć profile ?
 5. Panowie szybkie pytanie czy na interview z konsulem konsul chciał dokumenty finansowe ? tzn chodzi o zabezpieczenie ze jesteś się w stanie sam utrzymać .
 6. Mam pytanie czy wiadomo ile łacznie zostało przydzielonych zielonych kart dla polaków w DV2019 , chodzi mi ile wylosowanych dostanie karte ?
 7. Witam DS260 początek pazdziernika , 2019EU000003XX , termin 5 marca.
 8. Hej ten email przyszedł dzisiaj. ds260 wysłałem 4 października . No i sprawdzałem tutaj http://www.dvlottery.state.gov. ale nic niema tylko tyle z wygrałem .
 9. Witam co dalej ? czekać na termin w ambasadzie ? mój Case Number: 2019EU00000xxx nie za bardzo rozumie ten visa bulletin no i z tego co sie orientuje moje numery juz były dzieki za odpowiedzi Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.
 10. Witam mam pytanie o zaswiadczenie o niekaralnosci bo potrzebuje tez z niemiec . Na polskim wniosku o wydanie zaswiadczenia o niekaralnosci jest mozliwosc dopisania o sprawdzenie niekaralnosci w niemczech czy takie zaswiadczenie bedzie honorowane przez KCC ?
 11. dziekuje za odpowiedz ds260 juz wysłany trochę opóźniłem wysłanie wniosku bo czekałem na paszporty i byłem za granica a nie miałem jak ich odebrać.
 12. Hej mam pytanie co dalej po wysłaniu ds-260 ? czy zostanie powiadomiony o terminie interview w ambasadzie ?
 13. Dziekuje za odpowiedz a co to jest Your Invoice I.D. number ?
 14. Witam mam pytanie czy moge wypełnić wniosek DS-260 nie mając paszportu (czy jest tam rubryka odnośnie paszportu ), ponieważ jestem w trakcie wymiany paszportu?
×
×
 • Create New...