Skocz do zawartości

boxer 18

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

863 wyświetleń profilu
 1. boxer 18

  Wiza Sponsorowana

  Uzyskałem już odpowiedz .Mecenas Bloch: Okres oczekiwania na wizę zależy od preferencji zawodowej w której byłby Pan sponsorowany. Jeśli mówimy tu o trzeciej preferencji to okres ten akurat wynosi obecnie około trzech lat. Dobrze się zatem składa, że sponosorowanie, (oparte przecież na ofercie pracy, nie wymagającej obecności sponsorowanego pracownika w USA), może posuwać się równolegle z karencją.
 2. boxer 18

  Wiza Sponsorowana

  Pracodawca wie o wszystkim bo znamy się bardzo dobrze.myślisz że takie sponsorowanie morze tyle potrwać ?To w sumie miało by sens teraz zacząć sponsorowanie i jak by to trwało aż tyle byłbym morze wygrany jak myślisz?
 3. boxer 18

  Wiza Sponsorowana

  To nie wiem dlaczego dany pracodawca chcę mnie sponsorować Przez pracę i sam mi to zaproponował co prawda mam fach w ręku ale zakaz jeszcze mnie obowiązuje 3lata .Powiem szczerze kontaktowałem się kiedyś z Kariną i powiedziała mi że jedyna sytuacja na dzień dzisiejszy to zebym znalazł sobie sponsora i żeby zaczął mnie sponsorować Dodam że chodzi tutaj o sponsorowanie przez prace na green card.
 4. Witam mam pytanie ? Mam zakaz 10lat i pozostało go jeszcze trzy i pół roku bym ponownie mógł starać się o wizę do USA ale w tym roku zostały złożone papiery przez mojego pracodawcę o sponsorowanie przez pracę dodam że jestem w Polsce i ciekawi mnie jak długo takie sponsorowanie trwa i jak dalej będzie wyglądała ta sprawa od nośnie mojego zakazu ?
 5. boxer 18

  Wiza Sponsorowana

  Witam serdecznie mam pytanie odnośnie mojej osoby .W 2006 roku wyjechałem do USA na wizie turystycznej po czym wróciłem do Polski w 2008r od tego czasu mam zakaz 10 letni wjazdu .Teraz pracodawca z USA chce mnie sponsorować przez prace co prawda mam jeszcze zakaz trzy i pół roku i boje sie ze jestem przegrany w tej sytuacji .Bardzo proszę o odpowiedz z góry dziękuje .
×