Jump to content

Kali146

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

1,228 profile views
 1. Hej . Mam pytanie w sprawie leków na receptę które mama bierze codziennie. Czy żeby je zabrać ze sobą do stanów na urlop musi mieć jakieś zaświadczenia ?
 2. Hej. Po pewnym poślizgu z wyjazdem już jesteśmy na dobrej drodze do urlopu w Stanach. Wniosek na mamy wizę złożony i ma umówioną rozmowę na pierwszego października. I teraz pytanie a może i kilka 1. We wniosku jest podane że ja płacę za jej wyjazd, czy będzie musiała pokazać moje wyciągi z banku by pokazać że mnie na to stać ? Zakładam, że wyciągi z własnego banku będzie musiała mieć z sobą ? 2.` Czy jeszcze jakieś inne dokumenty jako rencistka będzie musiała zabrać ? A tak ogólnie to o co mogą ją zapytać jako rencistkę? Dzięki za pomoc
 3. A ja mam taki problem. pojawia się za każdym razem za danymi o pracy/szkole. Co robić ? kontaktować się z nimi czy raczej rozpocząć nowy wniosek ?
 4. To wiem Ale mi chodzi o to , że mamy nie stać na wyjazd z Polski nie mówiąc już o przelocie do Stanów i się zastanawiam , czy ma jakieś szanse na wizę jeśli powie , że za wszystko zapłaci córka Bo ja lubię być przygotowana za wczasu Mama skończy 57 lat w tym roku . Rentę ma po wygranej walce z rakiem piersi . Ma niedowład ręki i nie mogła wrócić do pracy w której spędziła większość życia. Od tamtego czasu nie pracuje i dodatkowo spędza większość zimy u mnie . Dzięki za odpowiedzi
 5. Czyli jak w temacie ale jest kilka haczyków : 1- Mieszkam na stałe w Irlandii 2- Mój mąż jest obywatelem USA 3- Mama jest rencistką grupa 3 - więc jeśli chodzi o wyjazd to my będziemy za wszystko płacić 4- Mama mieszka w Polsce i nie zna angielskiego więc o wizę turystyczną będziemy składać w Warszawie - czy ja też będę musiała być na rozmowie ? 5 - Nie spieszy nam się - planujemy lecieć na urlop do Stanów najszybciej w 2018 Ja dostałam moją wizę w Dublinie. Jak się za to wszystko zabrać ? Jakieś rady ?
 6. 18 stycznia Dublin - Boston - Las Vegas I mam małą zagwozdkę : czy ktoś już leciał z Dublina Terminal 2 ? Chodzi mi o odprawę imigracyjną . Niby mam ją mieć w Dublinie ale mimo wszystko ląduję na Terminalu E w Bostonie na którym normalnie przeprowadzają odprawę imigracyjną . Więc jak to z tym będzie ?
 7. Dzięki za filmik . Bardzo pomocny w podjęciu decyzji o zakupie biletu
×
×
 • Create New...