Jump to content

Straw_Berry

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

291 profile views
  1. A czy możesz napisać, jak udało Ci się dostać pracę? Jak aplikowałeś? Na jakie stanowisko? Czy przez stronę internetową czy przy pomocy agencji pracy ?
  2. Witam. Jak w temacie. Prosiłabym o wypowiedzi ludzi, którzy są zatrudnieni na lotniskach czy to w obsłudze pax, na rampie ect. Jak wyglądała wasza droga do tego, by legalnie pracować na lotnisku? Nie mam na myśli żadnego konkretnego, pytam ogolnie. Czy istnieje jakaś firma handlingowa bądź linia lotnicza, która sponsoruje taka wizę? Mam niemal 4letnie doświadczenie w obsłudze pasażerskiej na Okęciu, zaświadczenie że znam system, na którym odprawiana jest większość "regularnych" linii lotniczych i certyfikat o ukończeniu szkolenia customer service. Czy to wystarczy by starać się o wizę? Oczywiście wiadomo, że nie teraz tylko kiedy sytuacja się w miarę unormuje. Ale będę wdzięczna za podzielenie się waszym doświadczeniem w tym temacie.
  3. Witam wszystkich. Czy będąc po 30stce warto pomyslec o studiach w USA bądź też jakimś kursie, który sponsoruje wizę F-1 dzięki której można legalnie pracować 20 godzin w tygodniu? Ktoś z was próbował takiego wyjścia z sytuacji?
  4. Witam serdecznie. Mam pytanie, moze troszke wydac sie glupie ale chcialabym po prostu wiedziec, jak wy sie na to zapatrujecie ewentualnie znacie temat. Posiadam wize turystyczna. Nie wlatywalam jeszcze na niej do Stanow. Wazna od zeszlego roku na 10 lat. W tym roku zamierzam ubiegac sie o zielona karte. Czy posiadanie tejze wizy w paszporcie ma jakis wplyw na wyniki loterii wizowej?
×
×
  • Create New...