Skocz do zawartości

SMA

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1388 wyświetleń profilu
 1. IGRA z tego co pamiętam jest testem do lat 16.
 2. Loteria Wizowa DV 2019

  https://loteria-wizowa.pl/jakie-wybrac-wyksztalcenie-wypelniajac-formularz-loteryjny/
 3. Loteria Wizowa DV 2019

  http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-photoinfo.asp
 4. W DS 260 podajesz adres znajomych. Jest tez tam do podania "name of person currently living at address". Na kopercie z GC oprócz Twojego imienia i nazwiska powinni wydrukować też dane tej osoby. U mnie tak było.
 5. Chodzi pewnie o to, że jak na skrzynce pocztowej nie ma jeszcze Twoich danych to listonosz nie zostawi przesyłki dla Ciebie (tak mi to tłumaczył znajomy, którego adres podawałem w DS) i prawdopodobnie żeby uniknąć wracającej korespondencji dodają dane osoby do której jedziesz.
 6. Przy kopercie masz instrukcję. Wchodzisz na stronę do zapłaty. Klikasz duży niebieski guzik "Log In" i wybierasz "USCIS Immigrant Fee"
 7. Na kopercie którą dostaniesz będziesz miał wszystkie informacje.
 8. W loterii DV-2016 numer odcięcia na maj był 28000, a na czerwiec 34000 To oczywiście nie znaczy że w tym roku będzie tak samo, poniżej masz link gdzie są biuletyny z poprzednich lat i możesz zobaczyć jak to wyglądało. https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin.html
 9. Na maila https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin.html tu sprawdź sobie numery odcięcia
 10. Fajnie by było bez tych nietypowych ... Pozdrawiam
 11. Ambasada podaje wytyczne co do zaświadczenia o niekaralności. Zmieniło się to w kwietniu tego roku. Ja bym zrobił tak jego tego oczekują. To tylko 30,- pln.
×