Jump to content

piori

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,097 profile views
 1. I tak chyba jest optymistyczny, bo większość osób w wątku pisze 2x NOT (za siebie i współmałżonka/partnera), a w ankiecie można oddać zdaje się tylko jeden głos.
 2. Oczywiście masz rację, roczniki mi się pomyliły. A tak BTW, skąd jeszcze przed rozpoczęciem wydawania wiz wiedzą że jest potrzebne "dolosowanie"?
 3. Można w skrzynce szukać zaproszenia na rozmowę na lipiec http://britsimonsays.com/2nls-july-2017-interviews-sent/
 4. Dokładnie jak pisze @prem Ta informacja ciągle jest na stronie ambasady https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/ "Ważna informacja dla uczestników Programu DV-2017 – wrzesień 2016". Rozdawanie wiz miało zakończyć się 30 września, a info było podane na początku miesiąca.
 5. Są już zaproszenia na czerwiec: http://britsimonsays.com/2nls-june-2017-interviews-sent/
 6. Zdaje się, że rozesłano zaproszenia na maj: http://britsimonsays.com/2nls-may-2017-interviews-sent/
 7. Na początek możesz obejrzeć, np. to: https://www.youtube.com/watch?v=Bpdt1uLteS4&index=2&t=427s&list=PLUOkk307eO9BeLa_F7W-X_OWLyzFGCo6W Ktoś na forum ostatnio pisał o potrzebie stworzenia działu/postu o nazwie "Kubeł zimnej wody"...
 8. Chyba wiele osób na tym forum Ci kibicowało, a ten temat to jakby "Twój temat" na forum, więc chyba odpowiednie miejsce, żeby zapytać czy wszystko poszło zgodnie z planem? Leciałeś sam? Nie było na lotnisku pytań o wiek itp. perypetii? Pozdrawiam!
 9. Może byś skan, ale musi mieć przynajmniej 300 dpi https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2018-Instructions-Translations/DV-2018-POLISH.pdf
 10. Jeździłeś wcześniej w Polsce/Europie? W jakim stanie robiłeś kurs/zdawałeś? I czy w tym stanie (lub w pozostałych, jeśli wiesz) odbycie pełnego kursu jest niezbędne do przystąpienia do egzaminu, czy też tak jak z osobówkami można próbować zdawać bez niego? Pozdrawiam!
 11. https://travel.state.gov/content/visas/en/general/photos/photo-page.html Tu tło chyba nie jest lepsze, a jest Acceptable—Background is uniform, plain and white or off-white, and free of shadows :
 12. Lucas, rozumiem, że chodzi Ci o to, że zdjęcie "popsuło się" po przejściu przez oficjalny photo-tool? U mnie było to samo, więc u wszystkich innych, którzy z niego korzystali też zapewne tak się stało i to narzędzie po prostu ma taki feler, tylko nie każdy to zauważa Prawdopodobnie więc w większości zdjęcia wysłane w loterii będą takie i nie wyobrażam sobie, żeby wszystkie te zgłoszenia mieli przez to wykluczać, więc raczej nie masz się czym martwić. Zresztą jak nie ma się oryginalnego zdjęcia obok do porównania, to nawet za bardzo nie widać różnicę. W moim przypadku zmiana była szczególnie widoczna na krawędzi włosów i tła, krawędź zrobiła się "poszarpana". Nie podobało mi się to, więc zdjęcie po przycięciu w na tamtej stronie potraktowałem jako wzór i sam skadrowałem swoje tak samo, ale w normalnym programie graficznym bez widocznej utraty jakości i takie wysłałem ze zgłoszeniem do loterii. Ale to dlatego, że w pracy często obrabiam fotki i jestem "uczulony" na takie szczegóły
×
×
 • Create New...