Jump to content

heretyk

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

heretyk last won the day on April 5 2018

heretyk had the most liked content!

Community Reputation

21

Recent Profile Visitors

777 profile views
 1. Spróbuj w konfiguracji Flasha zaznaczyć opcję "Allow sites to save information on this computer".
 2. Niech będzie odliczane: http://itsalmo.st/#dv2019
 3. Szkoda, że to jednorazowa akcja. Jak dla mnie mogliby częściej wywalać tą bazę... najlepiej tak pod koniec czerwca.
 4. Mam nadzieję, że to już naprawdę koniec tej idiotycznej loterii i powstanie wreszcie jakiś ciekawy program imigracyjny punktujący chociażby znajomość języka, wykształcenie czy doświadczenie. No chyba, że tam naprawdę potrzebują wchłonąć rocznie tylu imbecyli z państw trzeciego świata to może ma to głębszy sens...
 5. Trump Tower 725 5th Ave, New York NY 10022, United States
 6. Skoro znajomy po przeczytaniu wymagań ma nadal takie wątpliwości to może niech sobie daruje loterię.
 7. HAS NOT BEEN SELECTED Biorę udział odkąd dowiedziałem się, że losowania są online i jest to już moje 3 podejście. Jestem już po 2 piwie i chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich próbujących zmienić coś w swoim życiu (zarówno w ten jak i w inny bardziej zależny od samego siebie sposób). Oczywiście tak jak wszyscy liczyłem, że to nadejdzie w tym roku, ale losowanie z samej natury jest czymś na co nie ma się wpływu (oczywiście poza brakiem udziału w loterii) więc chyba nie warto zaprzątać sobie nim zbytnio głowy. Do zobaczenia w przyszłym roku w tym samym miejscu o podobnej porze.
 8. Mam pewne wątpliwości, że jutro w godzinach 18:00-0:00 uda się cokolwiek sprawdzić.
 9. Pytanko. Po jakim czasie od wylosowania udostępniany jest ds-260? Czy wypełnienie tej aplikacji jeszcze tego samego dnia, zaraz po udostępnieniu zwiększa jakkolwiek szanse na rozmowę?
 10. Przepraszam, że przerywam w shit-postowaniu ale chciałem przypomnieć, że pozostało już mniej niż 30 dni do ogłoszenia listy Shindlera... yyy znaczy tego no... Shumera. Pozdro dla kumatych.
 11. Czy macie jakieś sposoby na zapomnienie o całym tym losowaniu do 2 maja? Mam wrażenie, że za dużo o nim myślę bo to moje marzenie a bądźmy szczerzy - szanse prawie żadne lub na tyle małe, że nie warto zaprzątać sobie tym głowy i skupić się na pracy i nauce w polsce. Rozważam jeszcze inne destynacje ale w CA za zimno a w AU i NZ trzeba więcej sobą reprezentować żeby przyjęli. https://goo.gl/rAjcuC
 12. Dla niecierpliwych: https://www.tickcounter.com/countdown/1493740800000/est5edt/hms/00000000FF1000FF1000FF10/DV2018
 13. Mam pytanie, może głupie może mądre. Czy zdjęcie w jarmułce faktycznie zwiększa szanse tak samo jak stojący w tle siedmioramienny świecznik?
 14. Nareszcie koniec idiotycznych postów i teraz tylko 6 miesięcy wyczekiwania aby 2 maja dowiedzieć się, że your entry HAS NOT BEEN SELECTED.
×
×
 • Create New...