Jump to content

Labs92

Użytkownik
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10

About Labs92

 • Rank
  Aktywny użytkownik
 • Birthday 07/05/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,485 profile views
 1. to rozumiem ze skoro mam na ing konto walutowe i dolary na koncie to oplace tylko 40zł i kwota znajdzie sie na american account
 2. Ja mam konto walutowe w ING w dolarach i tam mi powiedzieli, że dowolną kwotę na konto w USA mogę przelać i opłata to 40zł. Czy lepiej transferwise, czy już nie kombinować i załatwić sprawe przez cinkciarza i wyslać z konta walutowego
 3. Czy z konta walutowego $ w Polsce bez problemow wysle dolary na amerykanskie konto?
 4. Czesc, orientuje sie ktoś ile kosztuje wysylka roweru do usa i czy sa jakies wieksze trudnosci?
 5. Znalazłem jeszcze organizację i punkt "Course by Course" https://www.ece.org/SiteMain/28/49 Zanim tam zadzwonię może jesteś w stanie mi odpowiedzieć czy wysyła się im sam skrypt i dyplom ze studiów magisterskich (ostatni dyplom) czy muszę jeszcze dołączyć ze studiów inżynierskich lub nawet z maturą? I czy najpierw wysyła się to drogą e-mailową, a po akceptacji dopiero oryginał na adres organizacji?
 6. Dajcie jakieś info. Bo z tego co czytałem za te +- 200$ dostajemy raport nostryfikacyjny. A co z licencją na wykonywanie zawodu, co z brakujacymi przedmiotami?
 7. Witam, nostryfikował ktoś z Was dyplom przez organizację WES (www.wes.org) lub inną tego typu w USA? (mgr inż.)
 8. Wiza przyznana, dzięki wszystkim za prawie cały rok spędzony na forum w oczekiwaniu na interview. wrócę tu, ale już z IP zza oceanu Powodzenia dla reszty!
 9. Czy jeżeli mam tytuł inż. to do ambasady biorę tylko kopię i oryginał dyplomu ukończenia studiów czy też mature/szkole średnia? I czy kopie mam zrobić tylko aktu urodzenia czy czegoś jeszcze?
 10. Mam zaniedługo rozmowę, muszę mieć ten papier o finansach jak mam wszystko w gotówce PLN i $ to czy konieczne jest wpłacać to na konto? Z tego co wiem raczej nie pytają?
 11. Czyli jak mam 8kg limit podręczny to w tym jest walizka + torba z laptopem, a nie walizka 8kg + dodatkowo laptop?
 12. a ja się rok temu bałem o numer 22XXX czy sobie nie odpuscic , mała ale zawsze jest
×
×
 • Create New...