Jump to content

xJAx

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About xJAx

 • Birthday July 9

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Obecnie Londyn
 • Zainteresowania
  Gambling

Recent Profile Visitors

655 profile views
 1. Łał nie spodziewałem się tylu odpowiedzi Łukasz90 Też nikomu osobiście źle nie życzę. trzymam kciuki za wszystkich. Kiedyś zapalczywie wędkowałem. Świetny sport oraz ludzie. Jeżeli chodzi o łodzie to nie mam pojęcia jak jest, nie spotkałem się z tym osobiście, ale w US pewnie większy wybór. Jaką konkretnie łudź chciałbyś nabyć? Morską czy coś mniejszego na jeziora? Pelasia Tak to już ze mną jest że może trochę składnia zdaniowa leży. Ale wybacz ! Służba zdrowia co fakt faktem jest płatna i sami decydujemy jakie ubezpieczenie posiadamy. Lecz tu raczej nie chodzi mi o kasę tylko podejście do pacjenta, a mianowicie próby wyleczenia i zdiagnozowania za wszelką cenę ( przynajmniej mam taką nadzieję ). Moja opinia jest oparta na jawnym spławianiu mnie od lekarza do lekarza w Polsce gdy żaden nie wie co ci jest … heh zabawne ale to tylko taka moja mała nadzieja że w us wygląda to inaczej ponieważ osobiście nie miałem okazji korzystać . Kwestia skłonności społecznych to temat bardziej biznesowy. Naród Amerykański jest społeczeństwem dość konsumpcyjnym gdzie przeciętny obywatel nie obawia się brać kredytu, zrobić debet na karcie, czy chociażby jest skłonny do podjęcia ryzyka finansowego związanego z „inwestycjami” wszelkiego rodzaju, dużo bardziej niż przeciętny Polak. Ja po prostu widzę w tym szanse zarabianie pieniędzy. Pelasia ale to tylko moje zdanie i oczywiście wiem że wiele z Was się ze mną nie zgodzi mając odmienny punkt widzenia. Czasami nawet bardziej słuszny niż mój. Więc z przyjemnością go wysłucham . Sly6 Z czasem to fakt, może być krucho ale zawsze i na pstrąga przyjdzie pora Roelka Z tymi narzekaniami to trochę sarkazm był. Mam nadzieję że nie dostanę rachunku na parę tysięcy Z tą elektroniką to głównie na sprzęt fotograficzny patrzyłem ( taka dodatkowa pasja) a tu jest spora różnica. np. taki nikon d850 jest o 30 % taniej niż w pl i 20 % niż w uk . O obiektywach już nie wspominam O skłonnościach pisałem wyżej. A mentalność hmm! ja przez to rozumie ich otwartość na nowe znajomości. Poza tym nawet tu w Londynie gdzie obecnie mieszkam łatwiej mi się było zaprzyjaźnić czy pogadać z osobą z Kanady, US, czy nawet Australii niżeli z Brytyjczykami. Ale Roelka daj znać jak z tym faktycznie jest, ponieważ widzę w twoim bio że masz doświadczenie z US i ludnością tam mieszkającą. CEE Też słusznie, gdyby rozpatrywać to długoterminowo kurs dolara to obecnie nie jest źle a nawet wysoko tak jak mówisz. I teraz pytanie: Cee jak uważasz, czy wsparcie wytrzyma? Ponieważ wyrysował się dość fajny trend ostatnimi laty. Czy będzie kontynuacja ? Maciopa W PL zawsze możemy postrzelać sobie z czarno-prochowca ,ale ja to się bałem że mi w ręku wybuchnie magazynek i ostatecznie nie strzelałem.
 2. Heh Racja Łukasz ,oby było ich jak najwięcej. Z tego co piszesz są takie osoby a ja mam nadzieje że w większej liczbie i to we wszystkich państwach które mogły brać udział. Co na pewno przyczyni się na korzyść osób które aplikowały poprawnie. Poza tym " Ameryka jest taka zła, i w ogóle obecny prezydent i , i kurs dolara słaby i przestępczość i te tornada hehhe można tak wymieniać i wymieniać." Śmieje się z tej całej krytyki, hejtu który ostatnimi czasy narasta na US . Lecz jest to z korzyścią dla tych którzy mimo wszystko chcą przeprowadzić się do Stanów. Będzie mniejsza konkurencja Zabrzmiało to bardzo egoistycznie ale hej Powiedzcie, a co was najbardziej przyciąga do US ? Bo mnie to chyba najbardziej system kapitalistyczny ( a w zasadzie jego prostota ),o dziwo służba zdrowia, oraz choćby nawet mentalność Amerykańskiego społeczeństwa i jego skłonności destrukcyjne . heh. A także o zróżnicowanym klimacie oraz gadżetach elektronicznych(cenach) nie wspominając .
 3. Nie martw się , moi znajomi też nie dostali tego maila. Po prostu zrobili tak jak ty i aplikowali jeszcze raz. To chyba zależy w którym dniu składałeś pierwszą aplikację, te wnioski które zapisały się w bazie danych otrzymały wiadomość , a te z nich które się nie zapisały ( problemy techniczne ) nie otrzymały. W końcu gdyby mieli zapisane wszystkie aplikacje, nie przerywali by loterii. Poza tym czy to teraz istotne! Heh I tak zrobiłeś tak jak trzeba było, ponieważ loteria wystartowała tak jakby od nowa. Wszystkie wnioski złożone poprzednio ( w etapie I, przed awarią) są nieważne ... Przypominam zostało 23 dni . Zleci szybciutko Trzymam kciuki i pozdrawiam . PS Jak myślicie czy przez tą całą awarię mogły wzrosnąć szanse? Mam na myśli mniejszą liczbę osób aplikujących lub tych co nie złożyła wniosku ponownie.
 4. 25 dni pozostało , a wydawało się że będzie ich mało
 5. DV2019- zdjęcie gotowe , tylko wypełnię wniosek w październiku i znów czekamy do maja ;)

  Obecnie przebywam ; PL

 6. DV2018 = HAS NOT BEEN SELECTED

  Czekam na DV2019

  Obecnie mieszkam : UK,  Liverpool

   

 7. odp dla " oss " Masz dwie opcje. 1: poczekać co podejrzewam nie da żadnych rezultatów, ja czekałem około 40 min 2: lub zainstalować nową przeglądarkę i spróbować raz jeszcze i bez problemu ukończysz cały proces Lecz zaznaczam ja tak zrobiłem i nie mam 100 % pewności że zrobiłem dobrze ( wydaje mi się że zgłoszenie jest poprawne dopiero z chwilą napisu sukces i numeru potwierdzenia) decyzja należy do ciebie. Możesz poczekać też na relacje innych w końcu masz na to cały miesiąc. Pozdrawiam Grzegorz
 8. Witam wszystkich Także biorę udział w DV 2018 , już nie mogę się doczekać Maja i wyników, Choć post piszę po to aby poinformować iż miałem podobny problem jak osoby wyżej, pojawiało mi się okienko " Submission In Progress" czekałem i czekałem i nic klikałem oraz odświeżałem i nie mogłem przejść do okienka z napisem sukces i numerem potwierdzającym. Co zrobiłem? zamknąłem kartę i zainstalowałem inną przeglądarkę (opere) wszystko poszło bez problemu nie trzeba było na nic czekać i otrzymałem "confirmation number" Pewności nie mam czy zrobiłem dobrze ale uważam że jeżeli nie wyskoczył wam jeszcze napis z numerem potwierdzenia to nie jesteście zarejestrowani. Wszystkim życzę udanego losowania pozdrowienia z Warszawy Grzegorz
×
×
 • Create New...