Skocz do zawartości

cee

Użytkownik
 • Zawartość

  606
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

84

O cee

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  www.ceelxinteriors.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2280 wyświetleń profilu
 1. Ponowny wjazd z wizą turystyczną

  Dwa paszporty bierzesz i lecisz.
 2. Po zaksięgowaniu wpłaty pojawi się automatycznie
 3. 21 luty wypełniony wniosek i uiszczona opłata. Wizyta w ambasadzie 6 marca. Paszport przyszedł w miniony piątek. Tyle to trwało.
 4. Chciałem Powiedzieć Że...

  Chodzi mi o oburzenie wśród Polaków. Bo po co, to żałosne, oni nas szanują, znają nas. Jak się sami Polacy wzajemnie nie szanują to jak może szanować nas ktoś obcy. Jak się okazuje właśnie ze nie znają. Dziennikarze amerykańscy podczas ostatniej wizyty w muzeum powstania warszawskiego nawet to udowodnili. DZIENNIKARZE! Właśnie o to chodzi ze znają Wałęse i Wojtyłe. Powiem Ci szczerze że też trochę świata zjezdzilem i miałem różne przypadki. Nie mówię o Niemczech gdzie głównym skojarzeniem z Polakiem jest zwrot capcarap. Mieszkając w Anglii dopiero po jakichś 2-3 miesiącach udało mi się zmienić nastawienie starego angola do Polaków. Zero szacunku, natomiast inny, młodszy (Ian) był bardziej przychylnie nastawiony. Ze Stanów też początki mam niezbyt mile, pojedyncze, ale jednak. Teraz jesteśmy dobrymi znajomymi, ale musiałem do siebie ( w zasadzie do Polaków, bo to nastawienie było do ogółu) przekonać. Jak zauważyłeś ten etap akcji był skierowany do rodaków. Teraz będzie przekaz dalej i chyba nic złego nie ma w tym aby przedstawiać ludzi choćby takich jak Karpiński. Nikt nie wie jak potoczyły by się losy komputeryzacji, gdyby nie obecna wtedy sytuacja.
 5. Chciałem Powiedzieć Że...

  Jak zwykle z częścią się zgodzę a z częścią nie. Ale jesteśmy ludźmi i musimy się różnić. Tak tylko się zastanawiam dlaczego jest takie wielkie oburzenie, gdy my chcemy opowiadać o naszych Wielkich tego świata, a inne narody robiąc to są ok.
 6. Chciałem Powiedzieć Że...

  Tak po za tym to wszystkiego najlepszego wszystkim paniom [emoji257][emoji4]
 7. Chciałem Powiedzieć Że...

  Jedna z posłanek nowoczesnego cyrku.
 8. Chciałem Powiedzieć Że...

  Mówisz o tej samej brygadzie którą Amerykanie odznaczyli? [emoji44] zaglebilas się w tat bardziej czy tylko tyle o ile i powtarzasz to co powiedzą pobieżnie np Pani Kloska itp?
 9. Chciałem Powiedzieć Że...

  Powiedz to odnośnie ustawy 447 i 1226 [emoji44]
 10. Chciałem Powiedzieć Że...

  Akcja ma na celu promocję Polski i wielkich Polaków i edukację. Film widziałem i też ubolewam że polskie władze nie potrafią, nie chcą (? [emoji848]) porządnie tego zrobić. PFN dostała ćwierć miliarda i... no właśnie nic [emoji850] Nie wiem co wy cały czas z tym holokaustem, Żydami i nowelą ustawy o IPN. W tym spocie Marek tylko raz wspomina o Narodzie Wybranym. Jak pisałem wcześniej. To była pierwsza odsłona mająca na celu zwrócenie uwagi polskiego społeczeństwa. Teraz będzie przekaz dla obcokrajowców. To co mamy jest właśnie przez uskutecznianie nic nie robienia i brak jakiejkolwiek polityki historycznej że strony Polski. Doszło do sytuacji w której Polski premier tłumaczy się w Monachium przed amerykańskim dziennikarzem pochodzenia żydowskiego z udziału Polski w zagładzie, a obok siedzi młody kanclerz Austrii i uśmiecha się ironicznie. Wypaczenie co [emoji850]
 11. Chciałem Powiedzieć Że...

  Ale bardzo dobrze. Tak jak vlade opisał swoje perypetie. Pytam raz jeszcze, czy ktoś zajrzał na tę stronę i doczytal?
 12. Chciałem Powiedzieć Że...

  Co ma jedno z drugim wspólnego?
 13. Chciałem Powiedzieć Że...

  Został potepiony co nie zmienia faktu że jednak powstał. Co nie zmienia faktu że maski opadły i jest wiele głosów przeciw Polakom.
 14. Chciałem Powiedzieć Że...

  Ja wiem ze ty jesteś najmadrzejszy z całej wsi i nie ludzisz się że inni ci do pięt dorastają. Przez nic nie robienie mamy co mamy. Tak na marginesie to czekałem na twój odzew i nawet nie ludzilem się że cokolwiek zrozumiesz że swoją pycha i nosem zadartym rysujacym niebieskie sklepienie.
×