Skocz do zawartości

cee

Użytkownik
 • Zawartość

  697
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

cee last won the day on 26 Marzec

cee had the most liked content!

Reputacja

97

O cee

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  www.ceelxinteriors.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2741 wyświetleń profilu
 1. Co przeczytane nie da się odprzeczytać [emoji23]
 2. Kłócić się nie będę, ale mam podobną sytuację i wpisywałem zawsze swoje miasto gdzie składana była aplikacja czy odbierany był dokument. Mamie wypełniłem wniosek ds160 niedawno i też wpisałem swoje miasto jako miejsce wydania. Po za tym uważam że to jest taka blachostka I nie należy do tego przywiązywać żadnej wagi. Wpisz Bydgoszcz albo Toruń i nie spinaj się tak bo na rozmowie jajko zniesiesz [emoji1]
 3. To wpisz Toruń. Miasto w którym dokument został wydany a nie przez kogo.
 4. Taka blachostka nie wpłynie na decyzję konsula. Odbierałaś paszport w Bydgoszczy to piszesz Bydgoszcz.
 5. cee

  Arizona Explorers

  Strona jeszcze w budowie. Jest także grupa na fejsbuku gdzie ludzie dzielą się swoimi wyprawami. Jeśli ktoś lubi hiking, off-road, ciekawe miejsca, zabytki monumenty i góry to znajdzie na pewno coś interesującego. [emoji4] https://arizonaexplorers.blogspot.com/?m=1
 6. cee

  Pre Clearance

  http://biznesalert.pl/centralny-port-komunikacyjny-2/ Trochę danych.
 7. cee

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Analogia do amerykańskiego prawa podatkowego? [emoji848] https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pit-praca-za-granica,212,0,2410964.html
 8. cee

  Paczka z Polski do USA

  Poczta Polska do 20 kg ekonomiczna kosztuje 200pln.
 9. cee

  Ulubione Seriale

  Skończyłem wczoraj "Unsolved". Jeśli kogoś interesuje hip-hop, 2pac biggie to jest to pozycja obowiązkowa imo [emoji6] Ciekawy i dość fajnie zrobiony.
 10. Z tego co pamiętam to masz do wyboru albo miesiące albo tygodnie i w rubryce obok wpisujesz liczbę. Jeśli deklaruje wyjazd na 4 miesiące to rozwijasz listę, wybierasz "months" i spisujesz 4 w rubryce obok. Nic nie przeliczasz.
 11. https://polskie-echo.com/koniec-swobodnego-przyjazdu-do-uk-premier-may-potwierdza/
 12. cee

  Podanie o wizę B2

  Tak, musisz wskazać fakt że siostra przebywa obecnie na terenie USA. Nie pamiętam czy jest tam pytanie w jakim charakterze, czy poprostu jest tam ktoś z najbliższej rodziny. Konsul na pewno będzie miał taką informację.
 13. cee

  Otwarcie biznesu - kilka pytań.

  https://www.selectusa.gov/welcome Skontaktuj się z najbliższym biurem, zapisz się na konferencję, tam poznasz wszelkie szczegóły i odpowiedzi na pytania. Niedawno był dwudniowy event w D. C. Myślę że niewiele jest tutaj osób mogacych ci dać jednoznaczne odpowiedzi.
 14. cee

  Otwarcie biznesu - kilka pytań.

  Dużo musisz się naczytac, dowiedzieć, opisać również swoją sytuację ekonomiczna, rodzinną etc. Krótko odpowiadając na główne twoje pytanie, nie ma opłat (typu ZUS) związanych z prowadzeniem działalności. Prawnik za jedyne $500 otworzy ci business ( uruchomi procedurę), przygotuje publikację i całe ownership documentary. Transaction Privilege Tax (TPT) license na rok, zależnie od stanu, kosztuje kilkanaście dolarów. Pytania jakie się nasuwają to w jaki sposób chcesz to zrobić. Na jakiej wizie.
×