Skocz do zawartości

cee

Użytkownik
 • Zawartość

  533
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez cee

 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  Generalnie polskie imiona są przesrane [emoji2] szwagier robi na platformach z brytolami I Holendrami. Musiał zmienić na bardziej przystępne i był dla każdego Jimmy, bo wymowa Przemysław sprawiała problemy 🤣
 2. jak śledzić przesyłkę z Polski do USA

  https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input Zwykłe listy rzadko updateuja ale paczki polecone raczej na bieżąco.
 3. I amnestia jest rozwiązaniem? Jak pisałem wcześniej, zobaczymy co zaproponują w piątek. Btw dzięki za merytoryczną rozmowę.
 4. Jakąś ograniczona liczba przedłużen?
 5. Na tym że dziecko jest w pewnym sensie kotwica. Przeszmugluja rodzice, zalegalizuje pobyt, a później pod chain migration ogarnie rodzinę. Tak to działa czy się mylę. Jeśli tak to proszę o korektę. A jeśli jest jak mówię to widzę hipokryzje. Wiele razy na tym forum widziałem wątki, gdzie obrońcy demokracji wyglaszali mowy o składaniu podzieki rodzinie, która uzyskała status rezydenta/obywatela nie koniecznie legalnie.
 6. Zgadzam się po części tylko jak to się ma do tego jak taki typek jest depotrowany 5 razy i wraz jakoś się dostaje na terytorium USA i popełnia kolejne przestępstwa, handluje koksem itp. Albo ten gość co ostatnio groził pasażerom w autobusie. Przecież to nie żadna mafia tylko zwykły psychol. Jakoś musiał się przedostać ponownie. Wiem że mur w tydzień nie stanie, ale nie odrazu Kraków zbudowano, a w jakimś stopniu ograniczy możliwość przedostatnia się ns drugą stronę imo.
 7. To myślę że jest podstawą. A teraz pojadę trochę Beatą [emoji6] dlaczego nikt z tym nic nie zrobił za poprzednich rządów, a jeszcze wprowadzili zachętę dla nielegalnych przybyszów w postaci DACA właśnie? To chyba nie tylko dotyczy zwolenników muru. Demokratom też ktoś musi trawę strzyc [emoji6] Teraz też nikt jakoś z tym nie wyskoczył jako kontrargument do muru.
 8. Pomijając fakt, że nie wierzysz w powstanie muru, to jaki masz pomysł na ograniczenie nielegalnej imigracji? Jest jakiś wg Ciebie w ogóle? Przecież fakt nielegalnego przekraczania granicy z meksykiem, nie tylko przez samych obywateli Meksyku, istnieje i to nie jest jakieś since fiction. Z tym chyba nie polemizujesz.
 9. Zobaczymy z czym wyskoczą w piątek.
 10. Tak samo jak i dla demokratow I ich zajmowanie się tym czy Trump zjada 3 burgery z McDonald's I popijając to Coca-Cola nie ma problemów ze zdrowiem 🤣
 11. Żeby zatrzymać " śnieżną kulę " i nie mieć podwójnej liczby osób kwalifikujacej się na DACA, warto by było wzmocnić granice. Nawet dzisiaj zatrzymano auto z imigrantami w bagażniku na terenie AZ. Mówisz że ściana nic nie da, ale patrząc na mur w Jerozolimie czy nawet mur berliński, to można powiedzieć że się sprawdził. Ciężko było się przedostać na drugą stronę. Nie mówię czy był dobry czy nie, ale o zadaniu jakie miał spełnić. Może I użyłem złego słowa " w zamian", ale skoro są dwa pkt spojrzenia to chyba trzeba znaleźć kompromis. Dla jednej strony ważniejsze jest DACA, dla drugiej mur. Nie sądzę że na pytanie co jest większym priorytetem, (DACA czy WALL) PDT odpowie że DACA.
 12. Ja po prostu nie lubię argumentów nie bo nie, a tak w mojej opinii zachowują się w tym momencie Demokraci. Tak jak cała nasza totalna opozycja, dlatego ich porownalem. Chcą utrzymać DACA OK niech dadzą coś w zamian, coś co ktoś chce i niech się dogadają. W końcu wygrał te wybory i chyba ma prawo mieć swoją wizję naprawy tego co uważa za popsute. Jeśli new przyniesie efektów to wyborcy to ocenią i odsuną go od władzy w następnych wyborach. Poza tym on nie tylko chce wybudować ścianę na granicy Ale wzmocnić porty, wzmocnić bezpieczeństwo na lotniskach i na przejściach granicznych, a Demokraci proponują zabranie pieniędzy z Military. No proszę cię. To jest rozmowa na argumenty? Można się z kimś niezgadzac ale z tego co widziałem na otwartym meetingu to powiedział jasno, dajcie mi coś gdzie się dogadacie a ja to podpisze. On nie stawiał warunków nie do spełnienia imo. A później przychodzą do niego i dają mu 10% tego czego oczekuje. A może odwrocmy to i dajmy demokratom 10% tego co oni chcą.
 13. Demokraci przypominają mi trochę naszą polską opozycję w tym momencie - ma być po naszemu inaczej wcale. Żeby tylko nie było tak jak w Polsce, w kraju gdzie pierwsza upadła opozycja a nie rząd 🤣
 14. Chciałem Powiedzieć Że...

  U nas nazywa się to starochlopska urka [emoji12] wiesz taki szef podwórka 🤣
 15. Chciałem Powiedzieć Że...

  Widzę że jesteś wszechstronnie obeznany. Siedząc dość głęboko w temacie części i rynku matoryzacyjnego, skądinąd części na aftermarket, mam inne spojrzenie na to wszystko. Oczywiście odnośnie rynku europejskiego a nie amerykańskiego, na którym być może jest inaczej.
 16. Chciałem Powiedzieć Że...

  Może i trochę mam ale mam ku temu powody. Metka metką, ale cena też skądś się bierze. Cena części i usług jest rzeczywiście nieporównywalnie niska do polskich/europejskich cen. Pamiętam jak siostre mechanik skasował $721 za naprawę, łącznie z częściami. Przeliczalem to na polskie realia i razem z moim mechanikiem stwierdziliśmy że nawet biorąc pod uwagę cenę kursu waluty ( nie mówiąc już o liczeniu 1 do 1), to i tak nie dałoby rady zrobić tego samego u nas.
 17. Chciałem Powiedzieć Że...

  Czyli jest opcja ze to oem 🤣
 18. Chciałem Powiedzieć Że...

  Myślę że jest to naturalne zjawisko zmiany pokoleniowej. Zawsze młodzież była zdeprawowana, jest i tak zostanie [emoji6] @andyopole oczywiście piszesz o napinaczach no name czy tam innych zamiennikach, bo chyba graty oem tyle nie kosztują
 19. Chciałem Powiedzieć Że...

  Jak to mówią, kto bogatemu zabroni [emoji6] nie wiem jakie auto i jak to działa wszystko w US ale z własnego doświadczenia to lepiej kupić oem sworzeń i wymienić niż cały wahacz no name. [mention=23748]haneczka019[/mention] mona córka też wczoraj kilka ładnych godzin biegała z puszką. Btw znowu rekord będzie.
 20. Chciałem Powiedzieć Że...

  Skrzypi zazwyczaj sworzeń [emoji6]
 21. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  To po co przytaczasz zwolnienia skoro rozmawiamy o reformie podatkowej? Wstawiłem link, w którym to podane są przykłady bonusów i podwyżek wynagrodzeń, które tłumaczone są jako konsekwencja tax cut, a ty wyjeżdżasz ze zwolnieniami. Tak to mi brakuje argumentów.
 22. Chciałem Powiedzieć Że...

  [emoji44] Jak na to wpadles szerloku?
 23. Chciałem Powiedzieć Że...

  W Polsce po ulicach [emoji12]
 24. Chciałem Powiedzieć Że...

  No teraz akurat jest mnóstwo e sposobów na dotacje. Nawet wolontariusze z terminalami latają w tym roku
 25. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  Kwestia zwolnień = tax cut i podatki. Bonusy i podwyżki - brak związku z tax cut. [emoji58] Pass
×