Jump to content

Robson!

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Robson! last won the day on March 9 2018

Robson! had the most liked content!

Community Reputation

7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już chyba 3 rok z rzędu gdzie czy tam formułkę "has not been.." . Z ambitnych planów wyprowadzki, schodzi to już powoli na dalszy plan i zamienia się w coroczną tradycję Powoli mam wrażenie, że gdyby wprowadzono jakiś scoring emigracyjny to miałbym większe szanse niż w tym losowaniu Gratulację dla tych co wygrali!
 2. Raczej nie można mówić, że gdzieś tam jest łatwiej, a bardziej że są plusy i minusy. Jeżeli uzbiera się więcej plusów w naszym odczuciu w innym miejscu to może i będzie lepiej ale finalnie wszystko zależy od nas samych.
 3. Kto by pomyślał że już 3 raz wysyłam zgłoszenie, a za pierwszym razem zastanawiałem się dlaczego wszyscy tak studzą mój entuzjazm Teraz zgłoszenie zajmuje nie więcej jak 10 min i jest taką październikową formalnością. Nowe zdjęcie, zgłoszonko, zdjęcie telefonem numeru zgłoszenia i na wiosnę się sprawdzi co i jak.
 4. Drugi rok z rzędu Has not been selected, tak sobie myślę że może i dobrze się stało patrząc na to co się dzieje.. na następny raz się uda
 5. Photo tool z instrukcji coś nie działa.. otwieram go w IE i nie wczytuje mi zdjęcia.. hm. Niby fotka zrobiona u fotografa tylko była 900x900 poprawiłem sam na 600x600, wszystko jak trzeba tylko na necie jak sprawdzam na szybko to mi piszę że głowa zajmuje więcej niż 69% ale to chyba jakiś fejk
 6. Z tym paszportem to szok po dwóch dniach sms że jest gotowy do odbioru. Także jak ktoś nie ma to na spokojnie
 7. Ja już musiałem logistycznie ogarnąć paszport i zdjęcia do niego. Nawet odszukałem mój stary paszport wyrobiony jeszcze w gimnazjum Jakby ktoś wyrabiał w punktach paszportowych można płacić kartą. 140zł paszport dla os. dorosłej bez żadnych zniżek. Czas oczekiwania do miesiąca...
 8. Wiadomo coś czy trzeba mieć ten paszport na etapie losowania? Bo cholera 2-3 tygodnie czekania na paszport i można nie zdążyć wyrobić jak ruszy loteria.
 9. HAS NOT BEEN SELECTED próbujemy znów na jesień..
 10. Można tak zrobić? Nie trzeba razem za pierwszym razem przekroczyć granicy? Bo mi by było nawet wygodniej lecieć zorganizować wszystko a kobietę na spokojnie odebrać tylko z lotniska.
 11. Mam to samo moja narzeczona jest bardziej zżyta z rodziną i ma obawy co do wyjazdu. (Słabsze zdrówko, doświadczenie zawodowe). Generalnie gdybym był sam to zero stresu raz się żyje a ja jestem z tych co poradzi sobie w każdych warunkach i samodzielnie sporo ogarnie Tak czy siak stres jest :))
 12. Hmm ja podchodzę do tego całkowicie na luzie. Jak się uda to znaczy że los tak chciał i trzeba spróbować czegoś nowego. Jak nie hmm cóż spróbuję za rok ...w sumie bardziej jestem przerażony tym co będzie jak się uda
 13. Powoli czas przyspiesza 99 dni do wyników..
 14. Na ten moment jedynie loteria wizowa za rok możesz próbować wraz ze swoją żoną ale szansę są małe. Inna opcja to sponsorowanie przez pracodawcę jak jesteś dobrym specem ale to temat rzeka i bardzo trudna sprawa i kosztówa dla pracodawcy. Poczytaj trochę forum jest tu sporo info na ten temat.
×
×
 • Create New...