Skocz do zawartości

DanaO89

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6

O DanaO89

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

167 wyświetleń profilu
 1. DanaO89

  Ludzie mało wiedzą o KY :-)

  W Walmarcie też znajdziesz zdrową żywność, kwestia przeczytania składu, plus warzywa i owoce, nabiał, soki są bardzo fajne. To jest normalny supermarket.
 2. Kiedy ostatnio sprawdzałam status swojej sprawy na https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx , to sprawa miała status 'Ready' i Case Last Updated był 06-Sep-2018 (czyli papiery są w ambasadzie od wtedy i czekam na list). Dzisiaj z ciekawości zalogowałam się ponownie, status się nie zmienił, nadal jest 'Ready', ale Case Last Updated jest 19-Sep-2018. Co to może oznaczać (poza oczywistym, że ruszyli moją sprawę)?
 3. Dzięki! Powinni dać do tego jakąś legendę
 4. Cześć, Czym jest data priorytetowa przy wypełnianiu formularza w celu umówienia spotkania?
 5. Też mam, po polsku wprawdzie, ale będę mieć też certifikat zdrowia po angielsku, gdzie w razie czego daty będą wpisane no i w paszporcie też są informacje na ten temat.
 6. To właśnie też znalazłam, ale Texas wymaga, więc zaszczepiłam. Zastanawiam się jedynie nad zaświadczeniem o szczepieniu od powiatowego inspektoratu weterynaryjnego.
 7. Próbowałam znaleźć jakieś informacje odnośnie zaświadczenia o szczepieniu, bo będę lecieć z kotem i nigdzie nie znalazłam wzmianki na temat takiego zaświadczenia. Od kogo uzyskałeś takie informacje? Na razie kot jest zaszczepiony i zaczipowany, wyrobiłam paszport i dzień przed podróżą dostanę certyfikat zdrowia i odrobaczę go. Może to dotyczy tylko psów, bo widzę, że przepisy dotyczące psów są bardziej restrykcyjne, ale wolę się upewnić.
 8. Interview planuję 05.10, ale jeszcze nie umawiałam. Wylatywać będę na koniec października
 9. @aniala Czy masz ostatnio problem ze sprawdzeniem statusu sprawy? Po wpisaniu numeru i kodu weryfikacyjnego nic się nie dzieje, po ponownym kliknięciu prosi o ponowne wpisanie kodu i tak w kółko :/
 10. @aniala Tak badania na 15:00, laboratorium koło 9:30, zależy jak dojadę Teraz się tylko zastanawiam, czy sprawa zdąży dotrzeć do ambasady ale liczę na to, że NVC wyśle jutro
 11. Umówiłam się na 14.09 Pani mi udzieliła informacji, że wyniki nie są dostępne tego samego dnia, bo trzeba poczekać na badanie moczu (nawet do 2 tygodni, ale zwykle są wcześniej). Mogą być wysłane bezpośrednio do ambasady, albo można je odebrać osobiście, pewnie można też otrzymać je pocztą.
 12. Jeszcze nie, dzisiaj będę dzwonić. Chciałabym na 14.09. Jestem ciekawa, czy list z Ambasady dotrze we wrześniu, bo chciałabym rozmowę umawiać na 05.10/08.10. A Ty już umówiłaś?
 13. @aniala https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx Sprawdzając status sprawy wybierasz 'IMMIGRANT VISA' ?
×