Skocz do zawartości

DanaO89

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12

O DanaO89

 • Urodziny 02.01.1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  San Antonio, Texas

Ostatnie wizyty

233 wyświetleń profilu
 1. Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłam pomóc
 2. AoS - I–485 Application to Register Permanent Residence or Adjust Status 1140 $ Na stronie https://www.uscis.gov/forms/our-fees jest podana ta kwota
 3. DanaO89

  Przypadkowe użycie starego DS-160

  Umawiałam spotkanie wczoraj i nie miałam możliwości wpisania numeru DS-160 i automatycznie przypisało mi numer z poprzedniej wizy. Muszę dzwonić w poniedziałek i zmienić (albo elektronicznie). Zalecają użycie starego konta, jeśli się je posiada. Przy wizie turystycznej było pole do uzupełnienia, tym razem nie ma.
 4. No właśnie tego nie wiedziałam Bardzo mnie to cieszy! Bo jak sobie dodałam to wyszło prawie 2tys. i się przeraziłam
 5. AoS : 1225$ I-765 : 410$ I-131 : 0$ ?
 6. Ogólnie te kwoty są bardzo duże i w sumie nie wiem dlaczego... A głupi list z ambasady wysyłają ekonomicznie, bo im szkoda dołożyć 5zł.
 7. Nie jest, ale pewnie gdzieś masz kartę szczepień. Ja dostałam ksero wielkości a4 i tyle. No niezła... a będzie tylko drożej Dostaję już szału. Czekanie na NaO2 nie wyprowadzało mnie tak z równowagi jak czekanie na list.
 8. @imaginacja93 Dokładnie tak samo , byłam tydzień przed Anią Wyniki po 2h do odbioru, wizyta u lekarza szybciutka, kilka pytań, badania podstawowe. Musiałam być doszczepiona na: -odrę, świnkę, różyczkę -błonica, tężec, krztusiec No prawie 700 zł mnie to kosztowało, ale co zrobić
 9. Potwierdzam!! Badania miałam 14.09
 10. No to faktycznie, patrząc na to, że ciągnie się to od września, to zdecydowanie za długo. Oczekiwanie po NoA2 bardziej wyprowadza mnie zrównowagi niż oczekiwanie na NoA2 Niedługo będzie 2 miesiące, z czego 3 tygodnie sprawa leży w ambasadzie i mimo telefonów, każą czekać i nie można nic zrobić.
 11. DanaO89

  Ludzie mało wiedzą o KY :-)

  Koniecznie muszę zajrzeć ! Dzięki
 12. Gratulacje! 6 miesięcy, to wcale nie tak długo
 13. DanaO89

  Ludzie mało wiedzą o KY :-)

  Może lokalizacja też ma jakiś wpływ na jakość, póki co nie miałam przypadku, że się na coś nacięłam - na szczęście. H.E.B. też jest ok, ale to chyba bardziej lokalne w TX.
 14. DanaO89

  Ludzie mało wiedzą o KY :-)

  W Walmarcie też znajdziesz zdrową żywność, kwestia przeczytania składu, plus warzywa i owoce, nabiał, soki są bardzo fajne. To jest normalny supermarket.
×