Skocz do zawartości

Pracodawca Chce Mnie Zatrudnic Po Praktykach...


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc1

(Witam wszystkich po malej przerwie.... :) )

mija mi juz 12 miesiac praktych zawodowych (menager w restauracji) i moj pracodawca zaproponowal mi, ze chcialby mnie nadal zatrudnic po odbyciu tych praktyk.

jakie mam mozliwosci???

Szef powiedzial mi, ze on wszystko podpisze czy wypelni papiery potrzebne, abym mogl u niego pracowac. Jakie sa moje mozliwosci, czy zostaje mi tylko wiza h2b? czy jest moze jeszcze kilka innych opcji? jak mam sie do tego zabrac? Czy odrazu mam szukac prawnika, czy we wspolpracy z pracodawca mozemy uzyskac zgode (wize pracownicza) na prace jako manager u niego w restauracji?

Bede wdzieczny za dobre rady i wskazowki.

ps. niestety mam sekcje 212 w paszporcie (2 years rule does apply) - jak bardzo to zmienia postac rzeczy, i czy mnie to wyklucza, z podjecia pracy bez koniecznosci powrotu do Polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje.

no juz wlasnie to wyczytalem, ale mam zatem pytania:

1. wypelniam i wysylam podanie do DoS; a pozniej do Polskiej Ambasady w Waszyngtonie o No objection letter

(mam tez pytanie, cze jak sie wysyla papiery do DoS to trzeba miec kopie wszystkich poprzednich DS-ow)

skad je mozna wziac jak juz ich sie nie ma :)

2. a Co dalej? co mam robic pozniej, jak sie do tego zabrac (aby dostac wize H2b - czy tylko przez prawnika?

dziekuje z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...