Skocz do zawartości

Zmiana 1 Litery W Imieniu Gc


blu-eyes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na imie EWA, wyszlam za maz za amerykanina i wlasnie

wypelniam dokumenty na GC

Chce zmienic 1 litere w imieniu na EVA.

Wszystkie dokumnenty z Polski (paszport, dowod, dyplom),

SSN, marriage certificate mam wystawione na imie EWA.

medical examination mam wypelnione na imie EVA,

bo sekretarka powiedziala, ze to bedzie o.k....

Chcialam sie upewnic, czy moge wypelniac dokumenty na GC

na imie EVA, czy musze wczesniej zlozyc gdzies aplikacje

o zmiane imienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie możesz zmieniać póki nie wystąpisz o naturalizację. Możesz sobie wówczas zmienić (bezpłatnie i bez żadnych dodatkowych ceregieli) zarówno imię i nazwisko, nawet na Jane Smith. Na akcie naturalizacji i w paszporcie amerykańskim będziesz wówczas nazywać się Jane Smith.

PS. Mam na drugie imię Eve :) Tyle że od urodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge wystapic o naturalizacje? moge to zrobic przed wyslaniem dokumentow na GC?

Nie :) Naturalizacja to uzyskanie obywatelstwa. Na 100% dopiero po paru latach od uzyskania GC ;)

co z "medical examination" , wszystko wypelnione na imie EVA? czy dla USCIS to bedzie ok?

Powinno być OK, mój mąż też miał jakąś literówkę w medical i nie było problemu. Ważne żeby nie było błędów w petycji, I-485 i reszcie dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Naturalizacja to uzyskanie obywatelstwa. Na 100% dopiero po paru latach od uzyskania GC ;)

Powinno być OK, mój mąż też miał jakąś literówkę w medical i nie było problemu. Ważne żeby nie było błędów w petycji, I-485 i reszcie dokumentów.

uppsss...poczatkujaca jestem...

dziekuje za informacje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...